Neįgaliesiems

Milane įvyko Europos lygų narių susitikimas

Spalio 21–22 dienomis Milane vyko Europos lygų narių susitikimas, kurio metu buvo aptariamos aktualios šių dienų futbolo temos.

Esminė diskusijos tema – FIFA noras kas dvejus metus vykdyti Pasaulio čempionatą į metų tarpus įtraukiant žemynų pirmenybes, šiuo atveju, Europos čempionatus, kurie taip pat vyktų kas dvejus metus.

Europos lygų organizacija kategoriškai atmetė tokį FIFA norą, motyvuodama tuo, kad pasikeitę įprasti tvarkaraščiai suduotų didelį smūgį šalių čempionatų organizavimo tvarkai ir sportiniam bei ekonominiam principui.

Organizacija pateikė poziciją, kad tarp šalių čempionatų bei tarptautinių varžybų būtų laikomasi panašaus tvarkaraščio modelio, be to, buvo sustiprintas bendradarbiavimas su „FIFPro“ organizacija ir dar kartą akcentuota ta pati nuomonė dėl sąžiningo finansinio žaidimo taisyklių („Financial Fair Play“) laikymosi, kuriuo norima neišpūsti žaidėjų kainų bei palaikyti finansiškai silpnesnių klubų konkurencingumą.

Į Europos lygų organizaciją buvo priimtos trys narės – Islandijos čempionatas („Urvalsdeild karla“), Nyderlandų antroji lyga („Eerste Divisie“) ir Vokietijos trečioji lyga („3. Liga“). Šiuo metu organizacija vienija 38 narius iš 31 šalies, tarp jų ir Lietuvai atstovaujančią „Optibet A lygą“.

Kitas Europos lygų susitikimas 2022 metų balandžio 28–29 dienomis numatomas Stambule.

alyga.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS