Neįgaliesiems

MLS ir LFF atstovai dalinosi patirtimi esporto vystymo srityje

Kovo mėnesį LFF esporto vystymo vadovas Edgaras Abromavičius lankėsi „Major League Soccer“ (MLS) būstinėje Niujorke, kur susitiko su lygos komercijos vadovu Bionu Westu. Šis vizitas – Lietuvos futbolo federacijos ir Kauno kolegijos bendradarbiavimo tęstinumo pavyzdys, siekiant įgauti žinių ir patirties esporto vadybos srityje.

JAV įkurta profesionali futbolo lyga – viena sparčiausiai augančių futbolo organizacijų pasaulyje. Šiuo metu organizacija skiria ypač didelį dėmesį ne vien infrastruktūros projektams, bet ir elektroniniam sportui. MLS yra viena iš lygų, kuri artimai dirba  su „Electronic Arts“ ir vysto profesionalų klubinį virtualų čempionatą. B. Westas pasidalino savo įžvalgomis ir patirtimi, kuri susijusi su elektroninio sporto komercija ir edukacija.

„Nors JAV futbolas nėra toks populiarus kaip didžiosiose Europos šalyse, MLS yra vienas iš pavyzdžių, kuris puikiai dirba vadybos ir komercijos srityje. Nesenai pradėjome dirbti su Lietuvos futbolo klubais ir siekiame kartu su LFF padėti organizacijoms patekti į globalią rinką per esportą.

Taip pat vis didesnį dėmesį skiriame edukacijai dirbant su Kauno kolegijos verslo fakultetu, paruošiant būsimus esporto specialistus klubams ir kitoms futbolo organizacijoms. Įgauta patirtis MLS suteikė gerosios vadybos praktikos, kuri greitu metu bus panaudota klubų vystymo procese ir tobulinant esporto valdymo programą koelgijoje“, – teigė E. Abromavičius.

Primename, kad jau šio mėnesio pabaigoje (kovo 28 ir 31 d.) įvyks atrankos į Lietuvos futbolo esporto rinktinę.

Registracija į kovo 28 d. atrankos turnyrą: https://www.challengermode.com/s/LFF/tournaments/c2671840-176d-49fe-fdd4-08d9f2dcf299;

Registracija į kovo 31 d. atrankos turnyrą: https://www.challengermode.com/s/LFF/tournaments/f9dab125-8392-4e03-fdd6-08d9f2dcf299;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS