Neįgaliesiems

„Moana“ – naujausia franšizė, prisijungusi prie UEFA „Playmakers“ projekto

UEFA projektas „Playmakers“ įkvepia mergaites Lietuvoje susipažinti su futbolu.

„Playmakers“ projektas yra sukurtas, kad įtrauktų 5-8 metų mergaites, kurios šiuo metu nežaidžia futbolo į iniciatyvas, kurių tikslas yra jas įkvėpti susirasti draugų, reguliariai sportuoti, išmokti įvairių gyvenimo įgūdžių ir sukurti visą gyvenimą trunkančią meilę futbolui. Tai daroma pasitelkiant mergaitėms gerai žinomas istorijas, pritaikytas futbolui.

Nuo projekto pradžios Lietuvoje, 2021 m. lapkričio mėnesį, projektas sulaukė didelio susidomėjimo, kuomet daugiau nei 900 mergaičių sudalyvavo užsiėmimuose visoje šalyje.

Kitaip nei tradicinės futbolo programos, kiekviena iš dešimties UEFA „Playmakers“ treniruočių sesijų yra sukurta pagal populiarius „Disney“ filmuko pasakojimus.

Pavasarį prasidedant naujam sezonui, mergaitės Lietuvoje dar gali spėti prisijungti prie projekto ir tapti pirmosiomis, kurios patirs smagius nuotykius kartu su mylima „Disney“ filmuko paaugle Moana. Būtent ši herojė tapo naujausia projekto dalimi ir prisijungė prie „Nerealieji 2“ ir „Ledo šalis 2“ pasakojimų. Užsiregistruoti dalyvauti projekte galima čia.

„Pirmasis projekto etapas parodė, kad mergaitėms gerai žinomi pasakojimai padeda joms įsitraukti į futbolo treniruotes, susirasti draugų, geriau pažinti ir pamilti šį sportą. Labai džiugu, kad šis projektas auga, o kartu atsiranda ir daugiau smagių pasakojimų mažosioms futbolo gerbėjoms. Mergaičių pritraukimas į futbolą – vienas iš svarbių federacijos tikslų“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS