Neįgaliesiems

Moksleivių komandos kviečiamos dalyvauti konkurse „1:0 vokiečių kalbos naudai“

Goethe’s institutas paskelbė apie tradicinio konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ pradžią, skirtą 5–6 klasių moksleiviams, kurie domisi futbolu ir vokiečių kalba.

Ar turite noro pademonstruoti savo žinias dalyvaudami viktorinoje apie futbolą bei kartu su kitais vaikais dalyvauti futbolo varžybose? Ar nebūtų puiku laimėti futbolo savaitgalį Berlyne ir apsilankyti futbolo klubo „Hertha“ BSC rungtynėse?

Jei taip, tuomet konkurso organizatoriai kviečia sudaryti komandą iš 6 berniukų ir mergaičių bei sukurti mobiliuoju telefonu trumpą filmuką arba sukurti koliažą tema „Futbolas ir mes“. Jūsų kūrinyje turi būti mažiausiai penki vokiški žodžiai. Išties verta būti drąsiems ir kūrybingiems.

Paraiškų ir kūrybinių darbų konkurso organizatoriai lauks iki vasario 28 d. šioje nuorodoje.

Geriausia komanda laimės futbolo savaitgalį Berlyne su futbolo treniruotėmis, vokiečių kalbos pamokomis bei apsilankymu futbolo klubo „Hertha“ BSC rungtynėse.

Konkurso partneris – Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

„Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Goethe‘s institutu, kuris tęsiasi jau beveik dešimtmetį. O šis projektas parodo, koks universalus yra futbolas – tiek sporto, tiek edukacine prasme. Smagu, kad grįžome po pandemijos bei 2022 metais suorganizavome jau gyvą renginį, tad į 2023 metus žengiame nusiteikę dar optimiškiau ir tikimės prikviesti dar daugiau dalyvių“, – sakė MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS