Neįgaliesiems

Mokyklų Futsal žaidynių 2 sezonas: daugiau ir ilgiau

Vaikinų mokyklų salės futbolo (Futsal) žaidynės „MrGolas“ šį sezoną vyks trijose amžiaus grupėse ir išaiškins Lietuvos čempionus. Registracija antrajam sezonui prasidėjo ir truks iki rugsėjo 29-osios.

Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas Futsal pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės – Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Kitais metais geriausius planetos žaidėjus išvysime Lietuvoje per Pasaulio čempionato finalines kovas.

Išbandyti šį dinamišką, patrauklų sportą vaikus, kurie nelanko futbolo mokyklų ar būrelių, kviečia „MrGolas“. Debiutinis jo sezonas į mokyklų sales įtraukė daugiau kaip 2000 moksleivių. Šiemet dalyvių tikimasi dar daugiau, nes varžybos vyks trijose amžiaus grupėse – U-12 (gimę 2007 metais ir jaunesni), U-14 (gimę 2005 m. ir jaun.) ir U-16 (gimę 2003 m. ir jaun.).

Dar viena naujovė – komandos varžysis trijuose etapuose – nuo savivaldybių ir apskričių iki Lietuvos superfinalo. Praėjusį sezoną varžybos baigėsi regionų finalais.

Šį sezoną planuojama pradėti varžybas spalio pradžioje ir finišuoti gruodžio viduryje.

2019-2020 sezono nuostatai

Mokyklos kviečiamos registruoti komandas nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki rugsėjo 29 d. (imtinai). Žaidėjų registracija vyks nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 6 d.

Tinkamai užsiregistravusios komandos gaus dovanų po salės futbolo (Futsal) kamuolį.

Registracija vykdoma internetu, masinio futbolo renginių registracijos sistemoje. Anksčiau dalyvavusiems ir registruotiems masinio futbolo projektuose „Golas“, „Ladygolas“, ar „MrGolas“ naujų vartotojų kurti nereikia – galima iš karto prisijungti prie sistemos su savo duomenimis ir registruoti komandą. 

Kaip registruotis – instrukcija žingsnis po žingsnio

Varžybų taisykles, dažniausiai užduodamus klausimus ir daugiau informacijos apie projektą rasite svetainėje www.mrgolas.lt

Žaidynes „MrGolas“ organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF), Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA).

Praėjusio sezono žaidynių akimirkos:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS