Neįgaliesiems

Molėtai nukalė raktą į Wellkid lygą

Įsimintinam debiutui ruošiasi FK „Molėtų“ 2008 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai, kurie šiemet žais Lietuvos jaunimo futbolo 7×7 formato čempionate. Savo įspūdžiais apie būsimą sezoną pasidalijo komandos treneris Ramūnas Knezys.

Molėtiškiai balandžio mėnesį startuos Wellkid lygos U-11 amžiaus grupės čempionate, kurį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA). Šiemet Wellkid lygoje užsiregistravo net 210 komandos, o molėtiškių amžiaus grupėje – 56 komandos.

Lygos naujokai namų rungtynes žais 2017 m. rekonstruotame Molėtų stadione. Komandos garbę turėtų ginti E. Čičelis, M. Dirma, G. Germanas, K. Germanas, B. Juknevičius, O. Kildišius, R. Knezys. A. Krivičius, D. Paškevičius, A. Pranskūnas, E. Putna, M. Rupeika, B. Šlepikas, K. Tomaševskis, R. Umbrasas, J. Vytas.

– Kas paskatino Jūsų komandą užsiregistruoti Wellkid lygos varžyboms?

– Į Wellkid lygą užsiregistruoti paskatino tai, kad aplinkiniai rajonai, su kuriais bendraujame, irgi žaidžia toje lygoje, o, be to, vaikams visada yra didžiulis noras dalyvauti varžybose.

– Kokie jūsų lūkesčiai kalbant apie šį debiutinį sezoną?

– Mūsų tikslai išlieka gerai praleisti laiką, tobulėti ir, aišku, laimėti. O lūkesčiai –  kad tai paskatintų Molėtų vaikus dar labiau pamilti futbolą.

– Papasakokite, kokia dabar yra jaunimo futbolo padėtis Molėtuose?

– Pats dirbu pagal NVŠ programą ir dirbu jau trečius metus: pirmus metus pradėjau su 8 vaikais, dabar 1–3 klasių yra 30 vaikų ir dar 25 vyresnių 5–9 klasių vaikų. Pernai metais su bendraminčiais įkūrėme futbolo klubą „Molėtai“. Inventoriumi ir kitais klausimais daug padeda Utenos apskrities futbolo asociacija ir jos vadovas Dainius Širvys. Su kolega Benjaminu Zelkevičiumi treniruojame vaikus, išsilaikėme LFF C licenciją. Didelį dėmesį skiriame pradinių klasių vaikams.

Iššūkiai dideli: norisi nenuvilti vaikų, tėvelių o naujai sporto šakai Molėtuose įsitvirtinti irgi nelengva, bet savivaldybės dėka turime naują natūralios dangos stadioną ir šiais metais jame debiutuosime Wellkid lygoje.

– Kokią žinią norėtumėte perduoti Lietuvos futbolo bendruomenei?

– Linkime jai augti ir tobulėti bei kuo daugiau jaunimo suburti įvairiose lygose, visuose Lietuvos miestuose.

– Ačiū už pokalbį!

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS