Neįgaliesiems

Moterų A lygoje – istorinė uteniškių pergalė

„Utenos Utenio“ moterų komanda pasiekė istorinę pergalę. Antrą sezoną elitinėje lygoje rungtyniaujančios uteniškės trečiadienį išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo Šiaulių SG-FA „Šiaulių“ ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę A lygos istorijoje.

Tai taip pat pirmosios Utenos ekipos rungtynės, kuriose nebuvo praleistas nei vienas įvartis.

Pergaliną įvartį komandai 68-ąją minutę pelnė po keitimo aikštėje pasirodžiusi Goda Papartytė.

„Geras jausmas, iš tikrųjų. Svarbiausia dabar yra nesustoti, nes turime dar daug dirbti, bet pagaliau daugmaž laikėmės žaidimo plano ir sužaidėme pakankamai drausmingai. Keista, kad fiziškai atsilaikėme iki pat pabaigos, o tai turbūt yra mūsų fizinio rengimo trenerio Aurimo Tilindžio nuopelnas“, – džiaugėsi moterų komandos treneris Arūnas Rastenis.

Utenos ekipa daugiau kontroliavo kamuolį, bet klaidos atliekant perdavimus į kraštus priekyje neleido laimėti didesniu skirtumu. Treneris mano, kad tokiais atvejais žaidėjos ne visada laiku priima teisingus sprendimus. Taip pat dar reikėtų pagerinti techniką.

Praėjusiame sezone „Utenos Utenis“ A lygoje surinko vos 2 taškus, o Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipa – 15. Tai parodo Utenos ekipos progresą. 

„Manau, kad mūsų lygis ūgtelėjo. Kai komandą papildo tokios žaidėjos kaip Liucija Vaitukaitytė ir Greta Guižauskaitė bei patobulėja mūsų jaunimas tai natūralu, kad žaidimas gerėja. Žinoma, kad persvarą Šiauliuose turėjome dėl didžiulio Liucijos ir Gretos nuopelno, bet jų dėka pasitempia ir visos žaidėjos“, – teigė A. Rastenis.

Viena Utenos klubo lyderių G. Guižauskaitė įsitikinusi, kad komanda yra teisingame kelyje ir šį sezoną gali nustebinti ne vieną varžovą.

„Labai smagu, nes tai pirmoji „Utenio“ pergalė A lygoje. Tai istorinė mums diena. Džiugina tai, kad, nors čia tik trečiosios sezono rungtynės, bet jau esame labiau susižaidusios. Jaučiasi, kad geriau pavyksta žaisti viduryje, geriau viena kitą jaučiame, geresni perdavimai. Trūksta dar tarpusavio supratimo puolime ir atakos užbaigime. Manau, kad tai tikrai ne paskutiniai taškai A lygoje ir jų dar daug parvešime į Uteną, – kalbėjo G. Guižauskaitė. – Palyginus su praėjusiais metais, tai mes pasipildėme pajėgomis žaidėjomis, ūgtelėjo jaunos vietinės žaidėjos. Manau, kad esame stipresnės už FA „Šiaulių“ ekipą ir joms šiame sezone neturėtume pralaimėti“. 

Sekmadienį „Utenos Utenio“ merginos išvykoje kausis su Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU ekipa, o vėliau pirmąjį ratą uteniškės užbaigs akistata su daugkartine šalies čempione Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.

„Manau, kad Gargždų „Banga“, Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ir mes esame panašaus pajėgumo. Tada – kiek stipresni abu „Žalgiriai“, na ir „Gintra“, kuri yra toli toli“, – šypsojosi A. Rastenis, taip pat besitikintis, kad antrajame rate Utenos klubas ne tik pagerins žaidimą, bet ir padidins iškovotų taškų skaičių.

UtenosUtenis.lt informacija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS