Neįgaliesiems

Moterų A lygos 11 savaitė: sezono rekordas, į antrą vietą pakilęs „Kauno Žalgiris“

Praėjusią savaitę Lietuvos moterų A lygoje sužaistos dvejos rungtynės Šiauliuose ir Utenoje.

COVID-19. Dėl varžybų dalyvių saugumo LMFA nusprendė nukelti rugsėjo 13 dieną numatytas rungtynes tarp „Bangos“ ir MFA „Žalgirio“-MRU komandų. Laimei, nuogąstavimai dėl žaidėjų sveikatos nepasitvirtino.

Šį savaitgalį A lygoje turas nenumatytas, nes pagal pirminį planą Estijoje turėjo vykti Baltijos taurės merginų U-19 turnyras. Bėda ta, kad čia COVID-19 sudavė smūgį. Dėl didėjančio sergamumo Estijoje, Latvijos merginų rinktinė atsisakė vykti į Taliną, o tai lėmė, kad turnyras neįvyks.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą? Galbūt – neįvykusias rungtynes tarp „Bangos“ ir MFA „Žalgirio“-MRU planuojama sužaisti jau šį sekmadienį.

Rekordas. „Gintros-Universiteto“ merginos šiemet stebino įvairiais rezultatais, tarp kurių ne sykį buvo ir pergalės dviženkliais skirtumais. Šįsyk įvyko tai, ką amerikiečiai vadina „Double double“. Nuo dešimtos minutės pradėjusios „Utenio“ triuškinimą, „Gintros“ merginos sumušė net 20 įvarčių.

Taip, „Utenos Utenis“ šįsyk rungtynėse vertėsi be savo geriausios žaidėjos Liucijos Vaitukaitytės, tačiau tai visi nuostoliai, kuriuos turėjo komandos treneris. Rimantė Jonušaitė prie pergalės pridėjo 5, Elizabeth Mucherera – 4, Jelena Čubrilo – 3 įvarčius. Eismas vyko viena kryptimi, tad daugiau apie šias rungtynes nelabai yra ką pasakoti.

Antra vieta. Kadangi Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU ekipa savaitgalį nežaidė, tai bendravardėms iš Kauno atsirado unikali galimybė pakilti į antrąją vietą. Taip, jos tą tikslą pasiekė, tačiau, kaip parodė rungtynės, nebuvo taip paprasta.

Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ toli gražu jau nebe ta mušamų mergaičių komanda, su kuria per pirmuosius du ratus visi varžovai darė tai, ką norėjo. Aušros Klevečkaitės, Simonos Veličkaitės ir Marijos Stankevičiūtės prisijungimas prie ekipos pakeitė ją iš esmės ir su ja dabar reikia skaitytis visiems (galbūt, išskyrus „Gintrą-Universitetą“).

Rimantė Kunickaitė 17-tą susitikimo minutę nerealizavo baudinio ir „Kauno Žalgiris“ kyla į pirmą vietą pagal nerealizuotus baudinius šiame sezone. Tai jau buvo trečias nerealizuotas baudinys 2020 metų A lygoje.

Rungtynių baigtį nulėmė keturiolikmetė Ema Kriaučiūnaitė, apie ją nemažai rašėme tiek praėjusios, tiek užpraėjusios savaitės apžvalgoje. „Kauno Žalgiris“ savo gretose turi neįtikėtino talento puolėją, kuri rungtynėse prieš Šiaulių merginas į aikštę žengė tik po pertraukos.

Autoriai – Aurimas Budraitis ir Žilvinas Lukošius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS