Neįgaliesiems

Moterų A lygos 11 turo apžvalga: sausringą savaitę – įvarčių lietus

Nors praėjusią savaitę Lietuvos moterų futbolo A lygoje sužaistos tik dvejos rungtynės, tačiau jų žiūrovai buvo pamaloninti net 19 įvarčių. Jei Garliavoje „Gintra“ varžoves pavaišino 5 įvarčiais, tai Pakruojyje buvo sužaistos rezultatyviausios sezono rungtynės, per kurias krito net 14 įvarčių.

11-ojo turo rungtynių rezultatai:

FK Saned 11:3 FK Utenos Utenis | FIFA+ rungtynių įrašas 

FC Hegelmann 0:5 FK Gintra | FIFA+ rungtynių įrašas

 

„Gintra“ – jau lyderė. Sunkiai įsivažiavusios daugkartinės šalies čempionės savaitgalį pasismagino iš peties. Nuo rungtynių pradžios tvirtai į savo rankas iniciatyvą perėmusios šiaulietės Kauno rajono komandą dar iki pertraukos privertė kamuolį traukti 4 kartus.

Pirmąjį įvartį garantavo spaudimas ir graži komandinė ataka, kurią užbaigė Erika Šupelytė. Netrukus savo žodį smūgiu iš 7 metrų tarė Laura Kubiliūtė, o dar vėliau – smūgiu iš 16 metrų Abigail Sunday. Triuškinamas skirtumas, o buvo sužaista tik kiek daugiau nei pusvalandis.

Kauniečių klaida joms iki pertraukos kainavo ir ketvirtą įvartį. iš savo aikštės pusės ataką pradėjusioms šiaulietėms prireikė vos 3 perdavimų, kad vieną prieš vartininkę išvestų Mariją Galkiną. Pastaroji kirto į baudos aikštelę ir dar labiau padidino ir taip didelę persvarą.

Paskutinis susitikimo įvartis krito nesužaidus nė dešimties minučių po pertraukos. Vėl sekė pirmas perdavimas už galvos, tuomet dar vienas perdavimas ir Juliet Bassey, o ji, susitvarkiusi kamuolį, pelnė penktą įvartį. Ši pergalė „Gintrą“ kelia į turnyro lentelės viršūnę.

 

„Saned“ rekordas. Antrą sezoną moterų futbolo žemėlapyje esantis „Saned“ klubas vieneriose rungtynėse pasiekė net kelis rekordus. Joniškiečių dvikova su „Utenos Uteniu“ tapo rezultatyviausia šį sezoną, pačios „Saned“ futbolininkės pasiekė klubo rezultatyvumo rekordą (11 įv.) ir – pergalę didžiausiu skirtumu (8 įv.).

Tai, kad „Utenos Utenos“ žaidėjų laukia sunkios rungtynės, buvo aišku po nepilnų 4 minučių. Alworonga Debora per tą laiką jau buvo „įforminusi“ dublį ir priartinusi savo komandą prie trečiosios pergalės per šį sezoną.

Iki pertraukos krito dar keturi įvarčiai, o taip augantis skirtumas siejo klausimą, ar nebus pasiektas šio sezono didžiausias komandos pralaimėjimas?

Antrajame kėlinyje įvarčiai į „Utenos Utenio“ vartus ir toliau liejosi laisvai, tik skirtumas tarp kėlinių tas, kad po pertraukos savo atsakymų jau turėjo ir viešnios iš Utenos. Susidaro įspūdis, kad jei rungtynės būtų nors šiek tiek ilgesnės, įvarčių, neabejotinai, dar būtumėm išvydę.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS