Moterų A lygos 24 turo apžvalga: rungtynės – be staigmenų

Pastarajame Lietuvos moterų A lygos ture pergales iškovojo „Bangos“, „Gintros“ ir „Hegelmann“ futbolininkės. Kauno rajono atstovėms pergalė leido pakilti į trečią turnyro lentelės vietą, taip pat pažymėtina, kad rezultatyviausia lygos žaidėja Juliet Sunday dviem įvarčiais padidino savo individualią įskaitą.

24 turo rungtynių rezultatai:

FK Banga 2:0 FK Saned | FIFA+ rungtynių įrašas | FIFA+ rungtynių santrauka

FK Vilnius 0:5 FK Gintra | FIFA+ rungtynių įrašas | FIFA+ rungtynių santrauka

FC Hegelmann 2:0 FK Utenos Utenis | FIFA+ rungtynių įrašas | FIFA+ rungtynių santrauka

Nutraukta serija. Turas startavo rungtynėmis Gargžduose, kur vietos „Banga“ nugalėjo Joniškio „Saned“ bei netraukė ketverių iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją. Vertėtų paminėti, kad per tas ketverias pralaimėtas rungtynes „tigrės“ nepasižymėjo nei vienu įvarčiu.

Šįsyk viskas buvo kitaip. Sužaidus 52 minutes, Estela Tamošauskaitė dešiniuoju kraštu spurtavo, vėliau atidavė kamuolį Austėjai Jokubaitytei, kuri įstūmė kamuolį į vartus. Beje, iki tos 53 minutes „Banga“ turėjo ir žaidybinę, ir teritorinę persvarą, kurių paversti pavojingais epizodais bei įvarčiais nesugebėjo.

„Saned“ po praleisto įvarčio žaisti geriau nepradėjo, o Donatos Švarcaitės perdavimas ir Atėnės Streckytės pelnytas įvartis iš kelių metrų „uždarė“ rungtynes.

Krytis žemyn. Antros turo rungtynės buvo žaidžiamos sostinėje, kur FK „Vilnius“ nepasipriešino šalies čempionei „Gintrai“ bei turnyro lentelėje nukrito į ketvirtą poziciją.

Pamatus šiauliečių pergalei pradėjo dėti komandos lyderės Juliet Bassey ir Juliet Sunday. Pirmoji po gražaus „slalomo“ ir apgautų kelių varžovių įsiveržė į baudos aikštelę bei pasiuntė kamuolį į tinklą, o antroji – po keturių minučių ir po kampinio iš artimojo nuotolio padvigubino skirtumą.

Pasikeitus rezultatui, žaidimas nepasikeitė: „Gintra“ ir toliau atakavo ir toliau ieškojo savo progų. „Vilniaus“ nelaimei, tų progų čempionės kūrė pakankamai daug. Nors realizacija nebuvo gera, tačiau antrojo kėlinio viduryje per tris minutes artimais smūgiais dviejų įvarčių persvarą „Gintra“ padidino iki penkių.

Iškovojusios pergalę, šiaulietės lentelėje pavijo „Žalgirį“-MRU ir, maža to, dar turi trejas rungtynes atsargoje.

Į trečią vietą. Kur kas sėkmingiau antroje sezono pusėje žaidžianti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda savaitgalį nugalėjo „Utenos Utenį“ ir pirmąkart antroje sezono pusėje vienvaldžiai užima trečią turnyro lentelės vietą.

Nors galutinė pergalė buvo pasiekta skirtumu 2:0, tačiau reikalai pradėti tvarkyti dar nesužaidus nė trijų minučių. Suklydus varžovių gynėjoms, iš artimo atstumo Tiffany Martinez Caro nestipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vėliau „Hegelmann“ turėjo ne vieną galimybę skirtumą padidinti, tačiau iki antro kėlinio vidurio to padaryti nesugebėjo. Galiausiai, 68 minutę baudinį uždirbo, pati realizavo ir, iš esmės, tašką ant „i“ rungtynėse padėjo Milda Liužinaitė.

„Hegelmann“ ir „Vilniaus“ komandoms iki sezono pabaigos liko sužaisti po ketverias rungtynes. Būsimajame ture kaunietės kovos prieš „Gintrą“, o vilniečių būsima varžovė derbyje – MFA „Žalgiris“-MRU ekipa.