Neįgaliesiems

Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

Šeštadienį LFF stadione susibūrė futbolui neabejingos moterys, kurios dalyvavo atvirojoje treniruotėje ir sužaidė debiutines Moterų regioninės lygos rungtynes.

Renginys prasidėjo ryte nuo energingos moterų fitneso treniruotės su futbolo elementais, kuri pritraukė entuziastes. Jau trečiąkart treniruotę surengė ir puikią nuotaiką skleidė šios iniciatyvos lyderės Greta Guižauskaitė ir Aušrinė Sakalauskaitė.

Po treniruotės visos renginio dalyvės džiaugėsi dovanomis, kurias įsteigė šio renginio rėmėjai – lietuviška kosmetika „Uoga Uoga“, higieninių įklotų gamintoja „Gentle day“, reklamos spaudos paslaugų įmonė „Tango Print“, limfodrenažinių masažų centras „Roll SPA“.

„Dalyvauju treniruotėje jau antrąkart, man šis kartas dar labiau patiko, nes mėgstu sportuoti ir čia vyko geros pratybos ir užsiėmimai. Smagu pradėti savaitgalį sportiškai. Tikrai kviečiu visus sudalyvauti, nes tai ne tik naudinga, bet ir smagu“, – rekomendavo dalyvė Kristina.

„Puikios emocijos, išties džiaugiuosi, jog vyksta futbolo renginiai moterims, ypač mamoms, kurios turi vaikus futbolininkus. Tai labai gera proga susipažinti artimiau su futbolu. Pamačiusi renginio anonsą, iškart sutikau dalyvauti“, – teigė treniruotę išbandžiusi Sonata.

Netrukus į aikštę žengė naujausių masinio futbolo varžybų – Moterų regioninės lygos – komandos. Pirmąją turnyro dieną rungėsi trys ekipos – FK „JL Stars“, FK „Vilnius“ ir Nemenčinės MFK.

Žaidėjoms sveikinimo žodžius tarė LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė bei LFF moterų futbolo vystymo vadovas Céderique Tulleners.

„Šiandien yra istorinė diena, nes oficialiai startavo Moterų regioninės lygos projektas. Džiaugiuosi, jog atsiranda varžybos futbolą žaidžiančioms mėgėjoms, tikimės šios lygos plėtros, kuo daugiau dalyvių ir palaikymo“, – teigė masinio futbolo projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

Ievos Markūnaitės nuotraukos

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS