Neįgaliesiems

Moterų futbolo šventėje LFF stadione – dar daugiau dalyvių

Moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais vėl praūžė Vilniuje, pritraukdama dar daugiau žiūrovių į  „Hegelmann“ LFF taurės rungtynės.

Šįkart atviroji treniruotė LFF stadione startavo vakaro metu. Dinamiški pratimai, sprogstamos muzikos ritmai, dalyvių entuziazmas ir puikus oras užtikrino fantastišką renginio atmosferą.

Pratimams dirigavo futbolininkė ir masinio futbolo projektų vadybininkė Greta Guižauskaitė bei LFF Rinkodaros ir komunikacijos departamento atstovės Austėja Diksaitė ir Aušrinė Sakalauskaitė.

„Džiaugiamės, kad merginos parodė susidomėjimą šia iniciatyva bei turėjome galimybę suorganizuoti jau antrąją treniruotę. Tikimės, kad visos merginos ne tik smagiai pasportavo, bet ir susipažino su pagrindiniais futbolo elementais.

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – pritraukti kuo daugiau moterų domėtis futbolu Lietuvoje bei už jos ribų. Kas žino, galbūt treniruotėje susipažinsime su būsima futbolo žaidėja, o galbūt „užauginsime“ ištikimą futbolo fanę? Svarbiausia, kad nežadame sustoti!“, – pažymėjo Austėja Diksaitė.

Po treniruotės visos renginio dalyvės džiaugėsi dovanomis, kurias įsteigė šventės rėmėjai – lietuviška kosmetika „Uoga Uoga“, higieninių įklotų gamintoja „Gentle day“, reklamos spaudos paslaugų įmonė „Tango Print“ ir limfodrenažinių masažų centras „Roll SPA“.

Renginio dalyvės  po treniruotės pasiliko stadione ir stebėjo „Hegelmann“ LFF taurės rungtynes tarp Vilniaus „Riterių“ ir Gargždų „Bangos“ komandų, pasibaigusiomis vilniečių pergale 2:0. Futbolo klubas „Riteriai“ merginoms padovanojo kvietimus į A lygos rungtynes „Riteriai“ – „Sūduva“.

„Kadangi man labai patiko pirmoji treniruotė, tai nekantriai laukiau, kada bus surengta ir sekanti. Šiandien iš aikštės išeinu vėl su tokiom pat puikiomis emocijomis. Džiaugiuosi galimybe iš tribūnos stebėti rungtynes. Tikiuosi šie renginiai tęsis ir tęsis“, – įspūdžiais pasidalino dalyvė Donata.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS