Neįgaliesiems

Moterų futbolo treneriams žinias perteikė lektorė iš Ispanijos

Kaune, Nacionalinės futbolo akademiijos centre rugsėjo 14–18 dienomis vyko LFF ir FIFA organizuojamas moterų futbolo trenerių seminaras.

Su patyrusiais ir pradedančiais moterų futbolo specialistais iš įvairių šalies regionų dirbo FIFA lektorė iš stiprias moterų futbolo tradicijas turinčios Ispanijos Patricia Gonzalez. Ispanė Lietuvoje lankėsi antrą kartą – pernai ji analogiškuose mokymuose dalyvavo kaip stebėtoja.

„Džiaugiuosi galimybe čia sugrįžti. Moterų futbolas auga visose pasaulio šalyse ir Lietuvoje taip pat turi daug potencialo augti, – kalbėjo P. Gonzalez – Svarbiausia, jog jaunosioms merginoms būtų smagu žaisti. Juk dėl to jos ir žaidžia futbolą. Reikia stengtis, kad jos išliktų futbole. 14–15 metų amžiuje futbolas praranda daug merginų. Mūsų, trenerių užduotis, kad taip neatsitiktų.“

Viena pradedančiųjų trenerių, Telšių „Džiugo“ moterų komandos trenerio asistentė Margarita Vagdarytė džiaugėsi galimybe pasisemti žinių. „Viskas čia labai patinka, labai naudinga. Kursų kolektyvas buvo draugiškas, patartdavo. Galėjau pasisemti patirties iš vyresnių trenerių, o jiems – tai savotiškas atsinaujinimo procesas, galimybė perteikti savo patirtį“, – kalbėjo jaunoji trenerė.

Lektorė P. Gonzalez treneriams atkreipė dėmesį, jog moterų futbolas šalyje turi puikią galimybę ir bendrą, vienijantį tikslą – kitais metais mūsų šalyje bus surengtas Europos merginų (WU-17) čempionato finalinis etapas. Jame su elitinėmis žemyno komandomis pirmą kartą varžysis Lietuvos merginų rinktinė.

Valdo Knyzelio nuotr.:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS