Moterų futsal čempionate – debiutinė „Marijampolė City“ pergalė, žalgiriečių lyderystė

Savaitgalį sužaistos LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato antro turo rungtynės, kurios buvo sėkmingos aikštės šeimininkėms.

Pietų-Rytų regiono grupėje „Marijampolė City“ ekipa Kazlų Rūdos SC salėje priėmė tauragiškes ir iškovojo savo pirmąją pergalę rezultatu 4:2, įrodžius pranašumą antrame kėlinyje.

Suvalkijos krašto atstovių gretose du įvarčius pelnė Auksė Eidukaitytė, po vieną – Sulamita Paltanavičiūtė ir Eva Šelepen. Tauragės SC-MFK komandos įvarčius pelnė Sigita Bajorinaitė-Masiulienė ir Sandra Kleinaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU užsitikrino pirmą vietą grupėje, įveikus 6:3 FK „Vilkija“ žaidėjas. Vilniečių komandos įvarčius įmušė Irūna Blaškytė, Dovilė Dockaitė, Viktorija Čiapaitė, Karilė Liužinaitė ir dukart Ineta Šukštulytė. Vilkijiečių komandoje dubliu pasižymėjo Liucija Fedorčak, o Gabija Malakauskaitė realizavo baudinį.

FA „Šiauliai-ŠSG pirmauja Šiaurės-Vakarų grupėje po įtikinamos pergalės 13:1 prieš panevėžietes. Simona Petravičienė vietos sirgalius nudžiugino „pokeriu“, Aušra Klevečkaitė – „hetriku“, Gabija Toropovaitė ir Paulina Potapova – dubliais. Po vieną įvartį įmušė Vestina Neverdauskaitė, Reda Jurkutė bei panevėžietė Urtė Bujokaitė.

Vienintelės lygiosios užfiksuotos Panevėžyje, „Ekrano“ ir „Bangos“ akistatoje. Viltė Švarcaitė pelnė ankstyvą gargždiškių įvartį, o antrajame kėlinyje Gerdai Šibirkštytei pavyko išlyginti rezultatą – 1:1.

Trečiasis čempionato turas suplanuotas vasario 4 dieną, po kurio komandos žais ketvirtfinalio rungtynes.