Neįgaliesiems

Moterų futsal čempionato kulminacija – šį šeštadienį Širvintose

Naujoji Širvintų sporto centro salė pirmąkart priims Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinį ketvertą, kurio kovos bus transliuojamos tiesioginiame eteryje.

Nuo 12:00 valandos aikštelėje vyks FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ir MFA „Žalgiris“-MRU komandų akistata dėl bronzos medalių, o nuo 15:00 valandos dėl čempionių titulo susirungs FA „Šiauliai“ ir FK „Jakai“ žaidėjos.

Rezultatyvių žaidėjų Livijos Toropovaitės, Meidos Proscevičiūtės ir kitų vedama FA „Šiauliai“ komanda laikoma finalo akistatos favorite prieš turnyro debiutantes iš Klaipėdos rajono, tiesa šių komandų susitikimas grupių etape pažymėtas lygiosiomis 2:2, o abi komandos dar nepatyrė šiame sezone pralaimėjimo.

Šiaulietės ketvirtfinalyje 15:0 pranoko FK „Šešupė“-„M CITY“ atstoves, o pusfinalyje 8:1 – FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ekipą. FK „Jakai“ žaidėjos ketvirtfinalyje 7:1 įveikė FK „Vilkiją“, o pusfinalyje pateikė staigmeną po baudinių 5:4 (2:2) nugalėdamos titulą gynusią MFA „Žalgiris“-MRU ekipą.

„Manau, kad šiame sezone man pakankamai gerai sekasi. Prieš sezoną išsikėlėme tikslą turėti gerą gynybą ir mušti kuo daugiau įvarčių. Mūsų būsimos varžovės iš FK „Jakai“ įrodė, kad nėra silpna komanda, tad sieksime nenuleisti rankų ir kovoti iki galo“, – mintimis pasidalino FA „Šiauliai“ komandai atstovaujanti Livija Toropovaitė, šiame sezone pelniusi 15 įvarčių.

„Nesitikėjome, kad pavyks taip toli nueiti turnyre iki pat finalo. Mums labai pasisekė, kad gavome tokį šansą išbandyti save šiose varžybose. Manau, kad komandos stiprybės priežastys – mūsų vieningumas, kova iki galo, varžovų nenuvertinimas ir didžiulis pasitikėjimas. Varžybose darome tai, ką mes mylime, kas mums patinka. Bandysime ir toliau tikėti savimi“, – pakomentavo FK „Jakai“ žaidėja Austė Bernotaitė.

Varžybas vykdanti LMFA džiaugiasi, kad Lietuvos salės futbolo žemėlapį papildė naujas taškas – Širvintos, su 2021 metais įrengta patogia infrastruktūra vystyti šią sporto šaką.

„Tikrai norime pasidžiaugti dėl Širvintų ir dėl to, kad pirmą kartą istorijoje moterų salės futbolo rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai. Taip pat norime palinkėti komandoms atkaklios ir įdomios kovos, teigiamų emocijų. Smagu matyti, jog moterų salės futbolas turi tikrai nemažai potencialo ir gali padėti atsiskleisti mažesnėms įvairių regionų klubų komandoms“, – teigė LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė.

Dėl epidemiologinės situacijos šalyje žiūrovai į Širvintų SC salę nebus leidžiami, tad kviečiame sekti rungtynes Lietuvos futbolas „Youtube“ paskyroje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS