Neįgaliesiems

Moterų futsal čempionato lemiamos kovos pirmąkart vyks Druskininkuose

2023–2024 metų sezono Lietuvos moterų salės futbolo čempionato kulminacija įvyks vasario 10 dieną LSC komplekso „Druskininkai“ salėje.

Kurortinis Druskininkų miestas pastaraisiais metais priima vis daugiau salės futbolo renginių – 2023 metais jame vyko Europos jaunimo iki 19 metų futsal čempionato atrankos turnyras, LFF futsal taurės finalinis ketvertas, Lietuvos jaunimo futsal čempionato finalai. Šį šeštadienį į Pietų Lietuvą pirmąkart atvyks pajėgiausios 4 moterų salės futbolo komandos.

Finalinio ketverto renginį sudarys mažojo finalo (dėl 3–4 vietų) ir didžiojo finalo (dėl 1–2 vietų) rungtynės. Nuo 12 valandos susirungs Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU su FK „Vilkija“, o nuo 15 valandos – FA „Šiauliai“ su Gargždų FK „Banga“.

Pažymėtina, kad visos šios komandos pernai taip pat pelnė teisę rungtis finalo ketverte, vykusiame Birštone. Tą kartą čempionių trofėjų iškėlė „Bangos“ futbolininkės, kurioms tai tapo pirmuoju titulu.

Čempionato finalinį ketvertą galės regėti ne tik vietos sporto aistruoliai, bet ir žiūrovai, įsijungę futbolas.tv svetainę, kurioje bus tiesiogiai transliuojamos dvejos rungtynės.

Čempionatą vykdanti Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) rūpinasi moterų ir mergaičių salės futbolo populiarinimu mūsų šalyje. Kasmet finalo ketvertas yra rengiamas vis skirtingame mieste, siekiant dalyvėms užtikrinti aukšto lygio infrastruktūrą, teisėjavimą ir filmavimą.

„Džiaugiamės, kad galime organizuoti Lietuvos moterų futsalo čempionato finalinį ketvertą Druskininkuose, kadangi tai yra vienas iš geriausių sporto kompleksų Lietuvoje. Organizuojant finalinį ketvertą, mums svarbiausias tikslas yra suteikti geriausias žaidimo sąlygas dalyvaujančioms komandoms, bet taip pat norima ir pritraukti daugiau dėmesio iš vietinių gyventojų ir aplinkinių vietovių, norisi populiarinti šį sportą ir didinti žmonių susidomėjimą visoje Lietuvoje.

Šiame sezone turėjome daugiau dalyvaujančių komandų nei pernai, todėl negalėjome spėlioti, kas tos keturios pasieks paskutinį etapą. Žinoma, ir nustebino, ir ne, kad vėlgi dalyvių ketvertas bus identiškas, kaip pernai. Matome, kad komandos, kurios kasmet propaguoja futsalą žiemos sezonu, yra vienos iš lyderių šiame čempionate“, – mintimis pasidalino LMFA generalinė direktorė Milda Liužinaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS