Neįgaliesiems

Moterų futsal finalinis ketvertas – jau šiandien

Mėnesį trukęs finišo tiesiąją pasiekė LMFA salės futbolo čempionatas. Dėl medalių susikaus keturios stipriausios mūsų šalies futbolininkės, geriausiai žaidžiančios salėje. Šiaurės-Vakarų regionui   atstovaus  FA-FK „Panevėžys-PRSSG“  ir  ŠSG-FA „Šiauliai“, savo ruožtu Pietų-Rytų garbę gins MFA „Žalgiris“ bei Vilniaus FK „JL Stars“.

Rytų-Pietų grupėje nuo pat pirmųjų rungtynių savo galią rodė Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU merginos, be didesnio pasipriešinimo šlavusios savo varžoves nuo kelio. Per penkerias rungtynes jos pelnė net 69 įvarčius, o į savo vartus leidusios įmušti vos 9. Kiek rimčiau vilnietėms priešinosi tik Kauno SM „Tauras“, pralaimėjimą patyręs tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Vilniaus FK JL „Stars“ merginos. Ši ekipa taip pat gana tvirtai rinko taškus  bei žengė į finalinio ketverto varžybas. Reikia paminėti, kad pastarosios komandos lyderė nuo pat pradžių buvo Vokietijos piliete Muriel Grimm pelniusi 13 iš 19 savo komandos įvarčių.

„Komanda nusiteikusi puikiai, labai laukiame finalinio ketverto kovų. Pagal „Moterys už futbolą“ Instagram apklausą, mūsų šansai laimėti prieš Panevėžio komanda yra žemi, bet mums tai tik papildoma motyvacija, – teigė JL „Stars“ komandos vadovė Justina Lavrenovaitė-Perez.  

Praėjusiame ture viena iš lyderių Eva Petrik patyrė kelio traumą ir komandai finale padėti negalės. Savo ruožtu, Muriel Grimm su nekantrumu laukia, kada galės patikrinti varžovių vartininkių budrumą.

„Visos kitos žaidėjos yra sveikos ir pasiruošusios. Mūsų pagrindinis tikslas yra mėgautis futbolu .Tikiu, kad galime užsikabinti vienos ar kitos spalvos medalius. Daug kas priklausys ir nuo sėkmės“, – sakė „JL Stars“ vadovė.

Šioje grupėje viskas buvo aišku nuo pat pirmo turo. Vėliau liko tik formalumai bei kovą dėl žemesnių vietų. Žymiai atkaklesnė kova vyko Šiaurės – Vakarų regione, kur tik FA-FK „Panevėžys“-PRSSG iškart užsitikrino vietą, taip pat pasiekęs įspūdingą įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą. Kitų vietų likimas paaiškėjo pačioje kvalifikacijos pabaigoje.

„Finalinėms kovoms ypač koncentruojamės ir esame nusiteikusios sunkiai kovai. Koncentruojamės į pusfinalį, bet, aišku, yra minčių ir apie finalą“, – sakė Panevėžio komandos lyderė Karilė Liužinaitė.

Dėl paskutinio kelialapio kovojo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ itin sėkmingai paskutinį turą turėjusios sužaisti Gargždų „Bangos“ futbolininkės. Pamario futbolininkėms teko itin sunki užduotis, jos ne tik turėjo įveikti Ukmergės ir Plungės futbolininkes, bet ir nepralaimėti Panevėžio ekipai. Tačiau taip neįvyko ir finale matysime jau minėtas komandas.

ŠSG-FA „Šiauliai“ ekipos žaidėjos finalui nusiteikusios puikiai ir su nekantrumu laukia varžybų. Komandos trenerė Tatjana Veržbickaja neslėpė, kad pagrindinis tikslas – tinkamai išnaudoti Rimantę Jonušaitę.

„Atskiro pasiruošimo finalo ketvertui nebuvo, kadangi žaidėjos puikiai žino viena kitą. Liks tinkamai išdėstyti žaidybinį planą bei, žinoma, išnaudoti Rimantės potencialą“, – sakė T. Veržbickaja.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS