Moterų futsal rinktinė ir antrą kartą pralaimėjo latvėms

Lietuvos moterų futsal rinktinė sekmadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Latvijos rinktine.

Antrą kartą lietuvėms iškovoti pergalės ir vėl nepavyko – buvo pralaimėta 1:3 (0:2).

Primename, kad šeštadienį vykusi pirmoji komandų dvikova taip pat baigėsi latvių ekipos pergale, tąsyk viešnios laimėjo 6:1.

Latvės pirmame kėlinyje atitrūko 2:0, po pertraukos Deimantė Griesiūtė atsilikimą sušvelnino.

Visgi tada latvės pasižymėjo trečią kartą ir turėtos iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido.

Moterų futsal rinktinių draugiškų rungtynių statistika

Lietuva – Latvija 1:3 (0:0);

Birštono sporto ir sveikatingumo centro arena;

Įvarčiai: 29 min. Deimantė Griesiūtė, 30 min. į savus vartus Vesta Ilgūnaitė (Lietuva); 11 min. Elizabete Pelse, 11 min. Madara Ērika Paidere (Latvija);