Neįgaliesiems

Moterų I lygoje – rekordinis dalyvių skaičius

LMFA Pirmoje lygoje šiemet debiutuos 5 naujokės, o iš viso pirmenybėse žais 15 komandų. Pirmajame etape jos kovos Pietų, Rytų ir Vakarų regionuose dėl patekimo į varžybų ketvirtfinalį.

2017 m. LMFA Pirmos lygos dalyvių sąrašas:

Pietų regionas: Alytaus SRC-MFK, Kauno SM „Tauras“, Vilkaviškio FK „Šešupė“, Vilniaus FM-FK „Amber“*, Vilniaus MFA „Žalgiris-2“.

Rytų regionas: Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, Nemenčinės MFK, Panevėžio FA-FK „Panevėžys“, Ukmergės „SC-Keliai“, Visagino SC-Ignalinos MN*.

Vakarų regionas: Gargždų FK „Banga B“*, Kėdainių FK „Nevėžis“*, Klaipėdos FM-FK „Atlantas“, Mažeikių MFA „Triumfas“*, Tauragės MFK.

(*komandos debiutas arba jungtinės komandos debiutas)

Penkiolikos komandų pirmenybės startuos balandžio 21 dieną, nugalėtojų titulą gins alytiškės.  Po penkias komandas žais Pietų, Rytų, Vakarų regionuose dviejų ratų sistema (10 turų). 1–2 vietas regionuose užėmusios komandos bei dvi stipriausios 3-ias vietas užėmusios komandos pateks į varžybų ketvirtfinalį, o į jį nepatekusios komandos žais dėl 9–15 vietų paguodos etape.

Komandų užimtos vietos regionuose nulems ketvirtfinalių bei paguodos etapo poras. Kertvirtfinalyje (spalio 13 d.) komandos susirungs dėl patekimo į pusfinalius (spalio 20 d.). Mažasis ir didysis finalai numatyti spalio 27 d. Pirmenybių nugalėtoja pelnys kelialapį į Lietuvos moterų A lygą.

Varžybų naujienas rasite „Moterys už futbolą“ profilyje „Facebook“ svetainėje, tvarkaraštis ir rezultatai publikuojami LFF.lt svetainėje. Varžybų nuostatai su schema.

Pirmo turo anonsas:

Balandžio 21 d. (penktadienis)

17:00 val. Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ – Mažeikių „Triumfas“, Klaipėdos dirbt. dangos stadionas

17:00 val. Panevėžio FA-„Panevėžys“ – Nemenčinės MFK, Panevėžio FA stadionas

17:00 val. Ukmergės „SC-Keliai“ – Visagino SC-Ignalinos MN, Ukmergės m. stadionas

18:30 val. Vilniaus „Žalgiris-2“ – Kauno „Tauras“, Fanų stadionas

Balandžio 22 d. (šeštadienis)

15:00 val. Vilniaus FM-FK „Amber“ – Vilkaviškio FK „Šešupė“, Fabijoniškių mok. stadionas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS