Neįgaliesiems

Moterų I lygos finalinės rungtynės įvyks Ukmergėje spalio 8-ąją

Rugsėjo 27 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje buvo surengta LMFA Moterų Pirmos lygos burtų ceremonija, po kurios paaiškėjo, kurios komandos turės žaisti pusfinalio rungtynes Ukmergės ir Kauno stadionuose spalio 6 dieną. Mažojo ir didžiojo finalų rungtynės vyks Ukmergės stadione spalio 8 dieną.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Ukmergės centriniame stadione susikaus Vakarų zonos lyderės su antrą vietą Rytų zonoje užėmusia komanda. Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione susikaus Rytų zonos lyderė su antrą vietą Vakarų zonoje užėmusia komanda.

Šiuo metu, po 5 turo Vakarų zonoje pirmauja Tauragės VJSM ir Alytaus SRC-MFK, turinčios po 11 taškų. Kauno FM (6 t.) ir Vilkaviškio „Šešupė“-„Čyčkai“ (0 t.) nebeturi galimybių patekti į pusfinalio etapą.

Intriga išlieka Rytų zonoje, kur lyderiauja 12 taškų turinti MFA „Žalgirio“ ekipa. Vilniaus FM (10 t.) po 5 turo aplenkė Ukmergės SC-„Kelių“ komandą (7 t.), o Nemenčinės „Rūta“ lieka be taškų.

Po 6 turo paaiškės galutinės komandų pozicijos Rytų ir Vakarų zonose. Jeigu dvi ar daugiau komandų surinks vienodą taškų skaičių, bus atsižvelgta į tarpusavio susitikimų rezultatus: taškus, įvarčių skirtumą, didesnį įmuštų įvarčių skaičių.

Finalinės pirmenybių rungtynės vyks spalio 8 dieną Ukmergės miesto stadione. 12 valandą startuos rungtynės dėl 3-4 vietos, o 14 valandą prasidės rungtynės dėl 1-2 vietos.

Autorius – Robertas Každanas / LFF.lt

 

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS