Neįgaliesiems

Moterų masiniam futbolui skatinti – nauja lyga

Rugpjūčio mėnesį startuos naujas projektas – Moterų regioninė lyga, skirta suburti futbolą žaidžiančias mėgėjas. 

Pilotinis projektas šiemet bus vykdomas Alytaus ir Vilniaus regionuose. Naujojoje lygoje bus rungiamasi 8×8 formatu, žaidžiami du kėliniai po 20 minučių. Siekiant efektyvesnio varžybų rengimo, organizacinius klausimus kuruos regionų koordinatoriai. 

 „Smagu, jog auga Lietuvos moterų futbolo varžybų piramidė. Naujasis projektas suteiks galimybę „LadyGolo“ žaidynėse pasirodžiusioms merginoms toliau tęsti savo futbolo kelią, taip pat sutelks regionų futbolo bendruomenes. Viliuosi, jog šis projektas plėsis ir kitąmet apims dar daugiau Lietuvos regionų“, – teigė LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė. 

„Regioninės moterų lygos – visoje Europoje įprasta praktika, tiesa, ir labai pasiteisinusi praktika. Siekiame sudaryti sąlygas visoms merginoms ir moterims dalyvauti organizuoto futbolo veiklose, žaisti rungtynes bei varžytis. Tikrai tikiu, kad toks moterų futbolas, kuriame gali dalyvauti bet kokio pajėgumo ir gebėjimų dailiosios lyties atstovės, yra daug patrauklesnis bendruomenei, o tai, kaip žinoma, yra vienas iš mūsų tikslų – futbolas sportas nr. 1 Lietuvoje visomis prasmėmis“, – pabrėžė Masinio futbolo asociacijos projektų vadovė Greta Guižauskaitė. 

Dėl papildomos informacijos apie lygos organizavimą kviečiame kreiptis į projektų vadovę Gretą Guižauskaitę el. pašto adresu g.guizauskaite@lff.lt

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS