Neįgaliesiems

Moterų regioninės lygos Rytų regiono varžybos finišavo „Utenio moterų“ triumfu

Šeštadienį baigėsi Lietuvos moterų futbolo regioninės lygos Rytų regiono varžybos. Futbolo šventė Kupiškio stadione prasidėjo nuo Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) taurės varžybų.

 

Taurę iškovojo Širvintų „SC Merginų“ komanda, kuri 4:2 nugalėjo Jūžintų „Elniaragį“ ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su Utenos FK „Juodos“ ekipa.

Tuo tarpu Lietuvos moterų regioninės lygos Rytų regiono finalai buvo verti savo vardo.

Dėl trečiosios vietos susigrūmė Kupiškio „Narjantos merginos“ ir SK „Molėtai-Merginos“. Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 0:0, po to sekė baudinių seriją, kurioje tikslesnės buvo bei trečiąją vietą užėmė molėtiškės.

Tikrai karšta kova virė ir dėl pirmosios vietos tarp Ignalinos ŠSPC ir „Utenio moterų“ komandų, kur praktiškai visas rungtynes ignalinetės daug atakavo ir atrodė, kad tik laiko klausimas, kada į Utenos ekipos vartus kris įvartis, bet uteniškės buvo kitos nuomonės ir labai ramiai bei užtikrintai gynėsi, taip perkeldamos nugalėtojos išaiškinimą į baudinių seriją.

Baudinių serijoje jau žibėjo vartininkės Augustė Cvetkovaitė („Utenio moterys“) ir Kristina Skudutienė (Ignalina). Augustė atrėmė net keturis baudinius, o Kristiną visgi pramušė Agnė Šerepėkaitė, kurios smūgis ir atnešė čempionių titulą šiemet penkerių metų jubiliejų švenčiančioms uteniškėms.

„Norisi padėkoti Kupiškiui, kuriame šį rudenį tiesiog karaliauja moterų futbolas, o ir finalinis turas buvo puikiai suorganizuotas. Taigi, ačiū komandoms už puikų čempionatą ir tikiuosi, kad susimatysim jau greitai, tik šįkart futsalo čempionate“, – sakė varžybų koordinatorius Arūnas Rastenis.

Įdomu tai, kad pernykštės čempionės Švenčionių „SC Merginos“ šiais metais nedalyvavo varžybose, bet jų vartininkė A. Cvetkovaitė šiemet vėl tapo čempione, tik jau su „Utenio moterų“ marškinėliais.

A. Rastenis taip pat dėkojo visiems Utenos apskrities treneriams bei komandoms, sugebančioms suburti nuostabių futbolininkių kolektyvus:

Evelinai Visockytei, kuri iniciavo futbolo atgaivinimą Visagine, Dianai Elmentaitei-Pernavienei – nepailstančiai FK „Juodos“ vadovei, kuri jau net debiutavo ir „Utenio“ moterų komandoje, nesenstančiam Vytautui Gaigalui, nežinia iš kur vis suburiančiam merginų komandą Jūžintuose, nežinia kaip, bet visur spėjančiam Širvintų SC „Merginų“ treneriui Sauliui Barevičiui, „išprotėjusiai“ kupiškietei Dianai Balužytei ir jos pagalbininkui Ričardui Puntuzui, Molėtų rankinio ir futbolo sielai Linai Umbrasaitei, niekada rankų nenuleidžiančiam Ignalinos futbolo puoselėtojui Tadui Bernotui ir, žinoma, čempionų komandos vadovei, optimizmo ir geros nuotaikos šaltiniui Inai Klezienei.

„Be jūsų nebūtų mūsų. Ačiū visiems už puikų ir nenuspėjamą čempionatą“, – dar kartą dėkojo A. Rastenis.

UAFF.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS