Neįgaliesiems

Moterų regioninės lygos starte – itin atkaklios kovos

Duotas startas Lietuvos moterų regioninės lygos Rytų regiono čempionatui.

Rytų regiono B pogrupio komandos varžėsi pirmajame ture Širvintų stadione. Čia aistros virė tiesiogine to žodžio prasme arba „niekas nenorėjo pasiduoti“.

„Džiugina Jūžintų bendruomenė, kuri ir vėl sugebėjo suburti konkurencingą komandą, abiejose rungtynėse puikiai kovojusią, bet, deja, pralaimėjusią abusyk. Bet gera žiūrėti, kaip, vis jaunesnė jūžintiškių komanda mėgaujasi futbolu. Ko nepasakysi apie mūsų regiono naujokes iš Biržų – jos čia atvyko tik nugalėti ir kautis. Ir kovėsi. Abiejose rungtynėse MFK „Širvėnos“ komanda tiesiog grūmėsi kaip gladiatorės ir tai davė vaisių – iškovoti keturi taškai per dvejas rungtynes.

Vėlgi, ramiai, be didelių aistrų, beveik kaip visada, be keitimų, bet su Diana ir Laura priešaky, taip pat keturis taškus, tik per trejas rungtynes surinko Kupiškio „Narjantos“ komanda.

Ignalinos ŠSPC komanda surinko tikrai gerą sudėtį, tikrai gražiai žaidė, bet, šįkart, kažko pritrūko ir ignalinietės iškovojo tik tašką.

Galbūt solidžiausią žaidimą demonstravo Utenos moterų rinktinė. Šiemet FK „Juodos“ ir „Utenio moterys“ nutarė nebekonkuruoti, o sujungti jėgas ir gavosi visai simpatiškas darinys, kuris surinko keturis taškus.

Na, o pogrupio lydere tampa sena-nauja Širvintų komanda FK „TransINVEST“, kuri neslepia ambicijų šiais metais kovoti dėl aukščiausių vietų. Ši ekipa šįkart surinko šešis taškus, tačiau patyrė ir pirmą nesėkmę, pralaimėjusios kovotojoms iš Biržų.

Taigi, nusimato  tikrai įdomus, lygiaverčių varžovių pogrupis, kuris, manau, žada daug intrigos ir gražių kovų“, – turą Širvintose apžvelgė varžybų koordinatorius Arūnas Rastenis.

Rezultatai:

Širvintų „TransINVEST“ – Ignalinos ŠSPC 2:0
Utenos rinktinė – Kupiškio FC „Narjanta“ 2:2
Širvintų „TransINVEST“ – Biržų MFK „Širvėna“ 0:1
Utenos rinktinė – Jūžintų „Elniaragis“ 2:0
Ignalinos ŠSPC – Biržų MFK „Širvėna“ 1:1
Jūžintų „Elniaragis“ – Kupiškio FC „Narjanta“ 0:1
Širvintų „TransINVEST“ – Kupiškio FC „Narjanta“ 1:0.

Turnyro lentelė:

1. „TransINVEST“ – 6 tšk.
2. Utenos rinktinė – 4
3. MFK „Širvėna“ – 4
4. FK „Narjanta“ – 4
5. Ignalinos ŠSPC – 1
6. „Elniaragis“ – 0.

A pogrupio varžybos startuos sekmadienį, balandžio 30 dieną 10:00 val. Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS