Neįgaliesiems

Moterų rinktinė iškovojo pirmąjį tašką Tautų lygos turnyre

Lietuvos nacionalinė moterų futbolo rinktinė penktadienį sužaidė trečiąsias savo rungtynes inauguraciniame UEFA moterų Tautų lygos turnyre.

Danielio Wimmerio auklėtinės Vilniaus LFF stadione 0:0 sužaidė su Sakartvelo moterų rinktine ir taip iškovojo pirmąjį savo tašką šiame turnyre.

Jau šeštadienį rinktinė išvyks į Sakartvelą, kur Tbilisyje su ta pačia rinktine sužais išvykos rungtynes. Jos vyks ateinantį antradienį (spalio 31 dieną) nuo 17 valandos.

Penktadienio rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu – daugiausia veiksmo sukosi aikštės viduryje, kurį laiką nesukuriant rimtesnių progų. Visgi kėliniui įsibėgėjus abi komandos įsidrąsino ir pradėjo vis dažniau artėti prie varžovių vartų. Lietuvių aikštės pusėje meistriškumą turėjo demonstruoti Meda Šeškutė, laimėjusi dvikovą viena prieš vieną su varžovų puolėja, o kitur Rimantės Jonušaitės mėginimą galva iš arti taip pat sugavo varžovių vartų sargė.

Lietuvos rinktinė pirmame kėlinyje neišvengė ir nuostolių – dėl traumos dar iki pertraukos turėjo būti pakeista Dovilė Gailevičiūtė. Visgi įvarčių pirmame kėlinyje pelnyta nebuvo ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos lietuvės kiek suintensyvino savo žaidimą, pradėjo vis dažniau lankytis prie varžovių vartų, tačiau sėkmės ten trūko ir kamuolys į vartus neskriejo.

Reportažas apie rungtynių užkulisius.

Negana to, rungtynių pabaigoje traumą patyrė ir dar viena Lietuvos futbolininkė Paulina Sarkanaitė, kuri iš aikštės buvo išgabenta neštuvais.

Per likusį laiką įvarčių pelnyta taip ir nebuvo, tad rungtynės pasibaigė lygiosiomis be įvarčių.

UEFA moterų Tautų lygos rungtynės

Lietuva – Sakartvelas 0:0 (0:0);

Vilniaus LFF stadionas; teisėja – Zoe Stavrou (Kipras);

Įspėtos: 41 min. Rimantė Jonušaitė, 71 min. Paulina Potapova (Lietuva), 80 min. Teona Bakradze, 90+1 min. Salome Gasviani (Sakartvelas);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Meda Šeškutė, Algimantė Mikutaitė, Paulina Sarkanaitė (87 min. Tereza Romanovskaja), Dovilė Gailevičiūtė (32 min. Paulina Potapova), Rimantė Jonušaitė, Simona Petravičienė, Vestina Neverdauskaitė (46 min. Erika Šupelytė), Milda Liužinaitė, Monika Grikšaitė (46 min. Marija Galkina), Liucija Vaitukaitytė, Loreta Rogačiova.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Karolina Curukova, Danielė Svirnelytė, Austė Bernotaitė, Žemyna Lekavičiūtė, Lolita Žižytė, Emilija Giržutaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS