Moterų rinktinė patyrė apmaudžią nesėkmę

Baltijos taurės turnyre Iecavoje žaidusi Lietuvos moterų rinktinė apmaudžiai nusileido farerietėms 0:1.

Mterų rinktinė turėjo žaidybinę iniciatyvą beveik visų rungtynių metu ir atliko 20 smūgių, tačiau atakose trūko tikslumo. Pirmajame kėlinyje grėsmingai smūgiavo Liucija Vaitukaitytė, Dovilė Gailevičiūtė ir Milda Liužinaitė.

Nors antroje rungtynių dalyje lietuvės nesustojo atakuoti, priešininkių vartai išliko „sausi”. Farerietės retai lankėsi šalia Gretos Kaselytės vartų, tačiau varžovėms nusišypsojo fortūna. 83 minutę po kontratakos varžovės uždirbo baudos smūgį ir jį realizavo kapitonė Rannvá Andreasen. Per likusį laiką šiaurietės pademonstravo geležinę gynybą ir išsaugojo persvarą.

Farerų salų ir Estijos komandos sužaidė lygiosiomis 2:2, tad iki penktadienio rungtynių tarp Estijos ir Latvijos turnyre dar neatsirado aiškių lyderių.

Paskutines Baltijos taurės rungtynes lietuvės žais sekmadienį su estėmis 15 val. Iecavos stadione.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Farerų Salos 0:1 (0:1)
Iecavos stadionas
Teisėja – Viola Raudziņa (Latvija)
Įvartis: 83 min. Rannvá Andreasen (Farerų Salos)
Įspėtos: 11 min. Samanta Karasiovaitė, 63 min. Algimantė Mikutaitė (Lietuva)

Lietuvos startinė sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Milda Liužinaitė, Algimantė Mikutaitė, Samanta Karasiovaitė, Ugnė Šmitaitė (59 min. Karolina Ragauskaitė), Paulina Narbutaitė, Dovilė Gailevičiūtė, Liucija Vaitukaitytė, Simona Veličkaitė, Gabija Gedgaudaitė (46 min. Kamilė Vaičiulaitytė, 78 min. L. Gedminaitė). Atsargoje: Indrė Venskevičiūtė, Laura Ruzgutė, Paulina Potapova.