Neįgaliesiems

Moterų rinktinė rengiasi istoriniam startui: „Tikime, kad sužaisime geras rungtynes“

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė savaitės pradžioje pradėjo pasiruošimą istoriniam startui UEFA moterų Tautų lygos turnyre.

Penktadienį Lietuvos rinktinė Jonavoje priims Liuksemburgo futbolininkes. Mačas startuos 17 valandą, patekimas į dvikovą – nemokamas, o tiesioginė transliacija bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Danielis Wimmeris pasirengimo metu teigė, kad rinktinė pirmam iššūkiui bus pasiruošusi.

„Džiaugiuosi, kad tai pagaliau prasideda, turėsime kelias treniruotes iki rungtynių penktadienį, tad būsime pasiruošę. Aišku, kelios žaidėjos dėl skrydžių ir kelionių prisijungė vėliau.

Tautų lyga tai yra nauja sistema moterų futbole, labai laukiame rungtynių prieš Liuksemburgą, Sakartvelą ir Turkiją.

Ne viską nusako FIFA reitingas, tai yra stiprios varžovės. Liuksemburgo komanda yra tikrai gera, gerai tobulėjanti ir auganti, daug treniruojasi kartu.

Bet ir mes turime geras žaidėjas, norime sužaisti kaip įmanoma geriau“, – sakė rinktinės treneris.

Jam antrino ir viena iš rinktinės lyderių Liucija Vaitukaitytė, kuri kalbėjo, jog šiose varžybose lietuvės gali kovoti dėl pergalių.

„Labai laukiu šio turnyro, manau, kad tai yra gera idėja, nes tai yra turnyras, kuriame iš tiesų galime laimėti. Aišku, kiekvienose rungtynėse žaisti bus sunku, bet turnyras yra geras tuo, kad visos komandos yra panašaus lygio ir kiekvienose rungtynėse galime kovoti dėl pergalės“, – sakė futbolininkė.

D. Wimmeris taip pat pridėjo, jog rinktinė naują startą pasitinka pozityvioje formoje ir tikisi tai pratęsti.

„Iš paskutinių šešerių rungtynių laimėjome penkerias, komanda auga, tobulėja. Taip, neturime kelių žaidėjų dėl traumų, bet pasitikiu ir komanda ir tikiu, kad sužaisime geras rungtynes.

Esu treneris, kuris nenori pralaimėti, nori laimėti, pamatysime, kaip viskas klostysis.

Turėsime tris rinktinių langus, pirmos rungtynės prieš Liuksemburgą mums bus labai svarbios, jose norime sužaisti kaip galima geriau ir tai bus pagrindinis mūsų tikslas“, – dėstė specialistas iš Vokietijos

L. Vaitukaitytė į pirmą iššūkį žvelgė su dideliu nekantrumu.

„Prieš šią komandą jau esame žaidę pernai metais, tiesa, pati dėl traumos tada nežaidžiau, bet komanda laimėjo, mačiau tas rungtynes ir manau, kad mes esame stipresnė komanda“, – pasakojo ji.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS