Neįgaliesiems

Moterų rinktinės dvikovos su baltarusėmis oficialiai atšauktos, patvirtintos LFF skirtos sankcijos

Lietuvos moterų futbolo rinktinė ateinančiame rinktinių lange oficialių rungtynių nežais – oficialiai buvo atšauktos dvejos 2025-ųjų Europos moterų čempionato atrankos rungtynės su Baltarusijos komanda.

Lietuvos rinktinė dvikovas su Baltarusija turėjo žaisti gegužės 31 ir birželio 4 dienomis, tačiau šios rungtynės – oficialiai atšauktos. Lietuvos futbolo federacijai tai oficialiu laišku patvirtino UEFA.

Taip pat patvirtintos ir sankcijos, kurios lauks Lietuvos futbolo federacijos – abiejuose susitikimuose lietuvėms bus įskaityti techniniai pralaimėjimai rezultatu 0:3, o federacijai bus skirta 5000 eurų bauda.

„Pagaliau šis klausimas oficialiai išspręstas ir dabar galime žvelgti į priekį. Sankcijų sulaukėme tokių, kokias maždaug ir galėjome įsivaizduoti, o svarbiausia, kad mūsų rinktinei neuždarytas kelias finišuoti Europos čempionato atrankoje ir sužaisti paskutines dvejas rungtynes, o ten iškovojus pergales – dar ir pagalvoti apie antrą vietą grupėje bei galimybę žengti į kitą etapą.

Šioje vietoje sankcijos ir piniginės baudos nėra pagrindiniai klausimai, svarbu buvo dar sykį priminti LFF poziciją karo ir agresorių atžvilgiu“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Nepaisant to, kad oficialių rungtynių rinktinė ateinančiame lange nežais, rinktinės stovykla vis tiek yra planuojama.

Atrankos varžybų pirmą etapą lietuvės užbaigs dviem susitikimais liepos mėnesį – liepos 12 dieną laukia išvykos rungtynės su Kipru, o liepos 16-ąją ciklas baigsis namų dvikova su Sakartvelu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS