Neįgaliesiems

Moterų rinktinės narė P. Sarkanaitė – apie karjeros pradžią ir norus Baltijos taurėje

Lietuvos moterų rinktinė jau šiandien pradeda kovas dėl Baltijos taurės, kur pirmajame turnyro pusfinalyje išmėgins jėgas su Latvijos moterų komanda.

Rungtynės Jonavos centriniame stadione startuos 18 valandą, o juose, savo miestiečių akivaizdoje, pasirodyti turėtų ir jonavietė Paulina Sarkanaitė.

22-ejų futbolininkė pasakoja, jog prie jos karjeros pradžios nemenkai prasidėjo tėtis.

„Mano tėtis labai mėgo sportuoti, tai visada mane imdavo į stadioną. Gavosi taip, kad trečioje klasėje atėjo trenerė, mokykloje, kurioje aš mokiausi ir pasiūlė man žaisti. Reikėjo šiek tiek laiko, nes buvau jauna ir ne aš priimdavau tuos sprendimus, o tėvai. Išleido mane į mergaičių komandą, likau ir patiko“, – aiškino žaidėja.

Ji taip pat teigė, kad šiuo metu didžiausiais jos idealais išlieka jos bendraklubės, su kuriomis ji kiekvieną dieną treniruojasi.

„Anksčiau būdavo įvairiausių idealų, bet šiuo metu, manyčiau, tai yra mano komandos draugės, kurios kiekvieną dieną nori būti geresnės, žaisti geresnį futbolą, tai ir yra mano įkvėpimas, mano aplinka“, – akcentavo futbolininkė.

Pastaruoju metu ji atstovauja pajėgiausiai šalies komandai – Šiaulių „Gintrai“. Kaip pasakojo P. Sarkanaitė, jos prisijungimą prie komandos nemaža dalimi nulėmė ir treneris Rimantas Viktoravičius.

„Pats treneris mane kalbino, kai man buvo gal 16 metų. Tada kartais jau pažaisdavau ir „Gintroje“, ir Jonavoje, atstovavau ir rinktinėms, bet atėjo toks laikas, kai teko pasirinkti, kur noriu važiuoti, ką noriu studijuoti.

Aišku, Kaunas buvo pirmoje vietoje, bet norėjosi aukštesnių futbolo pasiekimų, teko apgalvoti ir priimti sprendimą vykti į Šiaulius“, – mintimis dalinosi žaidėja.

Vaizdo įraše – daugiau futbolininkės minčių apie laukiančias rungtynes savo miestiečių akivaizdoje bei tikslus šių metų Baltijos taurėje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS