Neįgaliesiems

Moterų rinktinės narė U. Lazdauskaitė keliasi rungtyniauti į Italiją

Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipos puolėja Ugnė Lazdauskaitė pradeda legionierės karjerą. 19-metė futbolininkė pasirašė sutartį su Italijos „Serie B“ pirmenybėse žaidžiančiu „Roma Calcio Femminile“ klubu.

2016 metais MFA „Žalgiris“-MRU gretose debiutavusi U. Lazdauskaitė su sostinės ekipa du kartus tapo Lietuvos vicečempione, o per paskutinius du sezonus Lietuvos moterų A lygos čempionate įmušė 56 įvarčius.

Po sėkmingo 2021 m. sezono U. Lazdauskaitė sulaukė pasiūlymų iš užsienio futbolo klubų ir galiausiai apsisprendė išmėginti jėgas Italijos „Serie B“ čempionate žaidžiančioje Romos „Roma Calcio Femminile“ ekipoje.

„Mūsų komandai tai yra labai didelis praradimas, nes Ugnė per paskutinius kelis metus sparčiai tobulėjo ir buvo viena geriausia puolėja Lietuvos moterų futbolo A lygoje. Tačiau tuo pat metu nuoširdžiai džiaugiamės, kad puikiai užsirekomendavusi MFA „Žalgiris“-MRU klube ji dabar pradeda legionierės karjerą. Tikiu, kad „Serie B“ pirmenybės Ugnei taps atspirties tašku tolesniam žygiui į aukščiausio lygio moterų futbolo čempionatus“, – teigė MFA „Žalgiris“-MRU ekipos vadovas Svajūnas Stravinskas.

Italijos moterų „Serie B“ pirmenybėse „Roma Calcio Femminile“ ekipa po 11 turų yra surinkusi 8 taškus ir užima 12-ą vietą tarp 14-os komandų.

„Atėjo metas naujiems iššūkiams ir naujam karjeros etapui. Manau, „Roma Calcio Femminile“ bus puikus klubas, kuriame galėsiu tobulėti ne tik kaip futbolininkė, bet ir kaip žmogus. Tuo pačiu norėčiau padėkoti MFA „Žalgiriui“ už visus praleistus metus, pergales, išmoktas pamokas ir suteiktas geras emocijas. Nesakau viso gero, o tariu – iki pasimatymo“, – atsisveikindama su MFA „Žalgiris“-MRU ekipa sakė U. Lazdauskaitė.

Pirmąsias rungtynes naujoje komandoje U. Lazdauskaitė gali sužaisti jau šį savaitgalį. Vasario 6 d. „Roma Calcio Femminile“ 12-ame pirmenybių ture susitiks su 4-oje pozicijoje žengiančia „Tavagnacco“ ekipa.

mfazalgiris.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS