Neįgaliesiems

Moterų rinktinės treneris D. Wimmeris: „Mes turime geras žaidėjas“

Lietuvos moterų futbolo rinktinė trečiadienį surengė treniruotę Vilniuje ir po jos išvyko į Italiją, kur penktadienį žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes su šios šalies rinktine.

Vasario mėnesį prie komandos vairo stojo vokietis Danielis Wimmeris. Pirmoji trenerio pažintis su rinktine įvyko draugiškame turnyre Turkijoje, kur lietuvaitės iškovojo pergalę prieš Bulgarijos rinktinę ir nusileido Uzbekistano bei Latvijos ekipoms.

„Visų pirma, labai didžiuojuosi būdamas čia, nacionalinės rinktinės treneriu. Žinoma, merginoms tai buvo nauja situacija ir mano pirmas įspūdis yra toks, kad mes turime geras žaidėjas. Turnyras Turkijoje buvo labai gera proga pažinti merginas ir galiu pasakyti, kad jos atliko tikrai gerą darbą“, – prieš treniruotę kalbėjo D. Wimmeris.

Pasak rinktinės trenerio šiuo metu didžiausias iššūkis yra įdiegti naują filosofiją bei į rinktinę integruoti naujas žaidėjas.

„Šiuo metu didžiausias iššūkis yra įdiegti naują turinį, nes jos yra labiau įpratusios žaisti gynyboje, o aš noriu, kad jos labiau savimi pasitikėtų ir žaistų su kamuoliu.

Tai yra ne tik rungtynėse prieš Italiją, tai yra visa filosofija – įtraukti jaunas žaidėjas. Aš mačiau daug rungtynių ir noriu turėti geriausias žaidėjas, ne tik dėl jų amžiaus. Žinoma, joms tai yra puiki patirtis žaisti su suaugusiomis žaidėjomis“, – mintimis dalinosi strategas.

Treneriui antrino ir nacionalinės rinktinės puolėja, šiuo metu Italijos „Serie B“ pirmenybių klube „Roma Calcio Femminile“ rungtyniaujanti Ugnė Lazdauskaitė.

„Akcentuojame žaidimą su kamuoliu, norime pasitikėti savimi bandyti žaisti ir nebijoti tokių oponenčių, kaip Italija, – pasakojo futbolininkė. – Manau, kad per pirmąsias rungtynes mes buvome gal šiek tiek nepasiruošusios, dabar žinome, ko tikėtis iš varžovių ir manau, kad labiau pasitikėsime savimi ir žinosime, ko laukti“, – teigė ji.

Lietuvos rinktinės rungtynių tvarkaraštis:

Balandžio 8 d. (penktadienis) 20 val. Italija – Lietuva (Tiesiogiai „Lietuvos futbolo“ Youtube kanale);

Balandžio 12 d. (antradienis) 18 val. Lietuva – Moldova (LFF stadionas). Įėjimas į rungtynes nemokamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS