Neįgaliesiems

Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) šį šeštadienį Prienuose organizuos seminarą bei normatyvus teisėjoms ir teisėjų asistentėms.

Renginys vyks rugsėjo 12 dieną nuo 9 valandos Prienų kūno kultūros ir sporto centre (adresas Pramonės g. 20).

Renginio pradžioje įvyks dalyvių kūno kompozicijos patikra ir fizinio pasirengimo normatyvai. Antroje dalyje vyks teorijos paskaitos: video testas apie taisyklių pažeidimų traktavimą, apie rezervinio teisėjo funkcijas ir darbo metodiką, teisėjų brigados komandinį darbą, perspektyvios atakos nutraukimą, paskutinės vilties pražangą, nuošalę.

LFTA stengiasi pritraukti kuo daugiau merginų bei moterų į teisėjavimą. Iš Šilalės kilusi Ugnė Šmitaitė, tapusi futbolo teisėja 2014 metais, pasidalino savo patirtimi, kaip teisėjavimas praturtina gyvenimą.

„Pastebėjau, kad moteriškosios lyties atstovės teisėjavimu susižavi norėdamos baigti futbolininkės karjerą, bet išlikti futbole. Manau, kad kiekviena, kuri pasirįžta pradėti teisėjauti futbolo rungtynėse, turi būti pasiruošusi įvairiems iššūkiams, kurie ir žavi, ir verčia susimąstyti. Tai dar labiau priartina prie norėjimo siekti daugiau ir pamąstymo, kodėl šios krypties neatradome anksčiau.

Teisėjos darbas – tai ne tik atvykimas į rungtynes, teisėjavimas ir išvykimas namo. Šis darbas suteikia galimybes susipažinti su naujais žmonėmis ar net antrosioms pusėms, taip pat kelionėms aplink Lietuvą, kadangi paskyrimus gauname ne tik savo miestuose, bet visoje Lietuvoje. Asmeniškai man teisėjavimas atvėrė „naujus vandenynus”, kuriuose stengiuosi nepaskęsti. Labai džiaugiuosi, kad šis darbas padeda išlaikyti fizinę formą, koncentraciją, mąstymą, nuolat gilinuosi į savo ir kitų klaidas, domiuosi naujovėmis.“

Norinčios išbandyti teisėjavimo subtilybes kviečiamos kreiptis į LFTA sekretorių elektroninio pašto adresu s.tamulynas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS