Neįgaliesiems

„Moterys už futbolą“ renginys Utenoje pritraukė virš 100 dalyvių

Rugsėjo 21 d. popietę, puikiai nusiteikusios merginos ir moterys rinkosi į Utenio stadioną. Žaisti futbolą ir smagiai praleisti laiką panoro virš 100 dailiosios lyties atstovių.

Trečius metus vykusiame moterų futbolo turnyre dalyvavo 14 komandų: ,,URSA“, ,,Nosted mechanika“, ,,Utenos DSC administracija“, ,,Sporto gama“,  ,,Dauniškietės“, ,,Voveraitė“, ,,Gandrelis“, ,,Saulė“, ,,Policininkės“, ,,Užpaliai“, ,,Šaltinėlis“.

Džiugu, kad sulaukėme dalyvių iš Anykščių, Vilkijos ir Ignalinos. Renginys prasidėjo įspūdingai. Turnyro dalyvės metė iššūkį futbolo klubo ,,Utenos Utenis“ futbolininkams. Prieš juos žaidė net 100 moterų.

Po lengvo apšilimo, komandos jėgas išbandė žaisdamos futbolą dirbtinės dangos aikštelėse. Po įnirtingų kovų ir 7 metrų baudinių paaiškėjo, kad trečiąją vietą iškovojo ,,Policininkių“ komanda, antrąją – viešnios iš Vilkijos, o čempionėmis tapo komanda ,,Dauniškietės“. Šių komandų dalyvėms įteikti marškinėliai, kuriuos padovanojo Judėjimas ,,Moterys už futbolą“.

Turnyre pralaimėjusiųjų nebuvo. Visos dalyvės buvo apdovanotos medaliais ir apyrankėmis. LFF Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis kiekvienai komandai įteikė po kamuolį. Turnyras pasibaigė, tačiau dalyvių žibančios akys ir puikios emocijos skatina organizatorius ir ateityje organizuoti moterų futbolo turnyrus.

UAFA.lt / Utenos r. sav. visuomenės sveikatos biuro informacija

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS