Neįgaliesiems

„Mums patinka žaisti FUTBOLIUKĄ ant smėlio!“ – garsiai šaukė vaikai

Dalyvaudamos Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuotame projekte „Futboliukas“, Kauno lopšelių – darželių „Vyturėlis“, „Klausutis“ ir „Spindulys“ vaikams organizavome smagų sportinį rytmetį smėlio arenoje.

Kovo 29 dieną Kauno lopšelių-darželių „Vyturėlis“, „Klausutis“ ir „Spindulys“ ugdytiniai susitiko RIO sporto arenoje, ant smėlio.

Kovo mėnesio projekto „Futboliukas“ užduotis buvo  susirasti bendraminčių draugų, su kuriais būtų galima pažaisti futboliuką, visiems kartu smagiai praleisti laiką.

Po apšilimo vaikai išsiskirstė į dvi žaidimo erdves skirtingoms futboliuko sportinėms veikloms ant smėlio. Vienoje erdvėje vaikų laukė futboliuko žaidimas, kitoje – smagios ir aktyvios futboliuko užduotys, judrieji žaidimai su futbolo kamuoliais. Vėliau vaikai apsikeitė savo žaidimų erdvėmis.

Visi darželio ugdytiniai su dideliu noru ir susidomėjimu mokėsi draugiškai žaisti futboliuką, džiaugėsi pelnytais įvarčiais, aktyviai dalyvavo jiems pasiūlytose veiklose. Žaisdami vaikai ne tik ugdė savo fizinius gebėjimus, bet ir buvo skatinami pažinti futbolą, kaip kūrybinį žaidimą, neįprastoje aplinkoje – arenoje, ant smėlio.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS