Neįgaliesiems

N. Mačiulis: „Einame savo keliu“

Du pralaimėjimus po A lygos čempionato atnaujinimo iš eilės patyrę ir Marijampolės „Sūduvai“ su Vilniaus „Žalgiriu“ nusileidę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrosios pergalės sezone sieks jau šeštadienį savųjų žiūrovų akivaizdoje, skelbiama „Kauno Žalgirio“ svetainėje.

Birželio 13 dieną į „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadioną atvyks kol kas be pergalių čempionate žengiantis FK „Panevėžys“.

Prieš artėjantį susitikimą Žalgiris.lt kalbėjosi su „Kauno Žalgirio“ trenerio asistentu Nerijumi Mačiuliu.

„Normalu, kad po pralaimėjimų nuotaika nėra džiugi. Vis tik, tinkamos išvados ir teisingi sprendimai atsako į svarbius klausimus: ar kažką išmokai? Ar tapai geresniu? Tai yra svarbu ir tikrai jaučiasi vyrų veiksmuose bei noruose – jie su nekantrumu laukia šeštadienio rungtynių. Per paskutines dvejas rungtynes pamatėme, kad einame savo keliu. Kartais galime suklysti, bet žinome ko norime ir matome, kas nesigauna. Visa tai veda mus prie komandinės stiprybės“, – pasakojo nuo sezono pradžios su komanda dirbantis 37-erių metų specialistas.

Prieš A lygos čempionato atnaujinimą A lygos komandos neturėjo galimybės sužaisti kontrolinių rungtynių, bet Kauno komandos treneris iš to didelės problemos nedaro ir džiaugiasi matomu komandos įdirbiu.

„Draugiškų rungtynių prieš atnaujinant čempionatą tikrai trūko, bet tai futbolas – visiems sąlygos yra vienodos. Per 90 minučių aikštėje pasiteisinimams ar dar kažkam vietos paprasčiausiai nėra. Kaip tik, mus džiugina darbas su tokia darbščia ir motyvuota komanda. Malonu, kad kartu įdėtas darbas vis labiau atsispindi rungtynėse“, – svarstė buvęs futbolininkas.

Birželio 13 dieną Kaune „Kauno Žalgirio“ ekipos lauks FK „Panevėžys“. 13 valandą prasidėsiančiose rungtynėse žalgiriečiai susikaus su komanda, kuri per trejas šio sezono rungtynes neiškovojo nė taško ir įmušė vos vieną įvartį.

Nepaisant prastų būsimų varžovų rezultatų, N.Mačiulis į varžovus žvelgia pagarbiai ir tikisi nelengvos kovos savaitgalio rungtynėse.

„Sakyčiau, kad dar anksti kalbėti apie jų užimamą vietą. Manau, kad mūsų vėl laukia labai sunkios rungtynės“, – kalbėjo komandos trenerių štabo narys.

E. Šemioto nuotrauka.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS