Neįgaliesiems

N. Petkevičius karjerą pratęs Belgijos aukščiausioje lygoje

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ praėjusio sezono rezultatyviausias žaidėjas bei Lietuvos vaikinų (U21) rinktinės narys Nauris Petkevičius palieka klubą.

Jaunasis puolėjas savo karjerą vėl tęs užsienyje. Šį kartą N. Petkevičius pasirinko Belgijos aukščiausią lygą ir rungtyniaus 6 pozicijoje esančioje „Royal Charleroi S.C.“ komandoje.

Į „Hegelmann Litauen“ klubą puolėjas atvyko 2020 metų sezono viduryje iš prancūzų „Lille” klubo ir greitai tapo vienu komandos lyderių. 2021 metų A lygos sezone N. Petkevičius ilgą laiką buvo rezultatyviausių žaidėjų sąrašo aukštumoje, tačiau čempionato pabaigoje jį aplenkė Hugo Videmontas ir Saidas Hamuličius.

Lietuvis per 33 rungtynes pelnė 16 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 2 kartus jam pavyko pasižymėti Hegelmann LFF taurės varžybose.

N. Petkevičius buvo renkamas geriausiu mėnesio ir geriausiu jaunuoju mėnesio žaidėju. „Optibet A lygos” sudarytoje sezono komandoje jam vietos taip pat atsirado.

„Esu labai dėkingas visai mėlynai baltų komandai ir jos personalui. Turėjau nuostabų sezoną ir įsimintinų akimirkų bei puikią atmosferą”, – atsisveikindamas su klubu sakė N. Petkevičius.

hegelmannsports.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS