Neįgaliesiems

N. Petkevičius: „Kvietimas į rinktinę – man didelė garbė“

Lietuvos rinktinė ir toliau ruošiasi jau savaitgalį startuojančiam UEFA tautų lygos turnyrui.

Antradienį lietuviai iš Druskininkų persikėlė į Vilnių, kur toliau tęsia darbus naujo sezono startams.

Grįžus į sostinę kiek apretėjo Lietuvos rinktinės gretos – dalis jaunų ir pirmą kartą pakviestų žaidėjų buvo išsiųsti į vaikinų U21 rinktinę, kurios taip pat laukia dar viena kova Europos čempionato atrankoje, tačiau Nauris Petkevičius nebuvo tarp tokių – jis toliau lieka ruoštis su pagrindine vyrų rinktine.

Jaunas futbolininkas vyrų rinktinės stovykloje pluša pirmą kartą.

„Įspūdis tikrai geras, buvau pakviestas į rinktinę pirmą kartą, tai yra didelė garbė man. Jaučiuosi tikrai laimingas.

Nuo mažų dienų apie tai svajojau, tai kiekvieno futbolininko svajonė, atstovauti Lietuvos nacionalinei rinktinei, pagaliau tai ir įvyko“, – mintimis dalinosi jaunas futbolininkas.

Jis teigė, kad pirmasis laukiantis varžovas – Liuksemburgas – jam nėra itin gerai žinomas varžovas, tačiau futbolininkas sakė, jog matė ankstesnes Lietuvos ir Liuksemburgo komandų rungtynes.

„Kol kas pačiam dar nesutiktas, teko matyti kelias rungtynes iš anksčiau, kai žaidė su Lietuvos rinktine, atrodo tikrai neblogas varžovas“, – svarstė žaidėjas.

Sulaukęs klausimo apie tikslus šiame rinktinių lange, N. Petkevičius akcentavo kovą dėl pergalės kiekviename mače.

„Kiekvienos rungtynės turi būti kova dėl pergalės, norime to, tačiau ateis laikas, tada ir žiūrėsime, kaip bus“, – dėstė žaidėjas.

Nors V. Ivanauskas teigė, jog žaidėją rinktinėje mato rungtyniaujant saugo pozicijoje, pats futbolininkas akcentavo, jog gali žaisti bet kurioje iš atakuojančių pozicijų ir visose jų jaučiasi patogiai.

„Belgijoje dažniausiai mane treneriai mato žaidžiant po puolėju, priekyje, bet realiai man pačiam nėra problemos žaisti ar vidurio, ar krašto saugu. Nesvarbu kur, svarbu žaisti“, – įsitikinęs jis.

**********

Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 4 d. (šeštadienis), 19.00 val. Lietuva – Liuksemburgas. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 7 d. (antradienis), 21.45 val. Lietuva – Turkija. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 11 d. (šeštadienis), 19.00 val. Farerų Salos – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS