Neįgaliesiems

N. Petkevičius prieš rungtynes Maltoje: „Visi čia norime tik trijų taškų“

Lietuvos vaikinų (U21) rinktinė šią popietę stos į dar vieną akistatą Europos čempionato atrankos varžybose – lietuviai išvykoje susikaus su Maltos rinktine.

Mačo pradžia – 17 valandą Lietuvos laiku.

Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai kovoti su Malta atvyksta po skaudaus smūgio, patirto Ispanijoje, kai grupės favoritams buvo pralaimėta net 0:8.

Kaip kalbėjo rinktinės futbolininkas Nauris Petkevičius, po tokio pralaimėjimo rinktinei reikėjo laiko atsigavimui.

„Mačas prieš ispanus tikrai labai nuliūdino, aišku, kai žaidi prieš tokio lygio komandą tikiesi sužaisti kuo geriau, parodyti save iš geriausios pusės, bet tie praleisti įvarčiai iš tikro labai daug ką reiškia mums, daug kirto per psichologiją, reikėjo laiko atsigauti.

Tikrai nemalonios rungtynės, neparodėme charakterio, noro, negalima taip žaisti nepriklausomai nuo to, kas yra mūsų varžovas, bet prieš Maltą tikėsimės sužaisti maksimaliai kiek galima geriausiai ir norime tik pergalės, reabilituotis ir žiūrėsime, kaip bus“, – prieš rungtynes sakė rinktinės futbolininkas.

Prieš Maltą lietuviai kol kas yra iškovoję vienintelę savo pergalę atrankoje, kai rudenį Alytuje ją nugalėjo 2:1.

„Tos rungtynės buvo neblogos, kontroliavome kamuolį, komanda buvo užtikrinta savimi, pasitikėjo, susikūrėme progų, įmušėme du įvarčius, bet rungtynės buvo sunkios, Malta davė kovą, bet laimėjome tas rungtynes ir iškovojome tris taškus“, – mačą Lietuvoje atsiminė N. Petkevičius.

Malta šiuo metu turi iškovojusi 6 taškus, o lietuvių sąskaitoje – 3, tad šis mačas, rinktinės žaidėjo teigimu, turi didžiulę reikšmę norint dar pakilti iš lentelės apačios.

„Šis mačas mums yra viskas arba nieko, nesinori būti paskutiniems, darysime viską, kad laimėtume. Rungtynės yra labai svarbios, motyvacijos tikrai netrūksta ir keletą dienų, kiek čia esame, visi dėliojasi mintis apie šias rungtynes, kad visi čia norime tik trijų taškų“, – akcentavo futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS