Neįgaliesiems

Nacionalinę futsal rinktinę treniruos ukrainietis

51-erių treneris Jevhenas Ryvkinas patvirtinas Lietuvos futsal rinktinės treneriu ir jau gruodžio 5–7 dienomis stos prie vyrų rinktinės vairo Baltijos taurės varžybose Šiauliuose.

Ukrainietis nuo 2005 metų reguliariai dirba futsalo treneriu ir yra pelnęs tarptautinį pripažinimą. 2014 metais Jevhenas Ryvkinas atvedę Ukrainos rinktinę į UEFA futsal čempionato stipriausiųjų penketą. Pažymėtina, jog naujasis treneris yra daugkartinis Ukrainos salės pirmenybių čempionas. Didelę patirtį sukaupęs strategas – Charkivo „Lokomotiv“ klubą net tris kartus paeiliui atvedė į elitinį UEFA taurės etapą.

Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA) – atrinko iš viso tris kandidatus bei pateikė jų kandidatūras Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetui. LFF Nepaprastų atvejų komitetas, veikiantis tarp Vykdomojo komiteto posedžio sesijų, nacionalinės futsal rinktinės treneriu paskyrė būtent Jevheną Ryvkiną, nes jis atitiko daugiausiai LSFA iškeltų reikalavimų. Šis sprendimas turės būti patvirtintas artimiausiame LFF Vykdomojo komiteto posėdyje.

Treneris pasiruošęs naujam iššūkiui – jau gruodžio 5 dieną lietuviai susitiks su Estijos komanda, o gruodžio 7 d. surems ginklus su latviais. Bilietus į renginį platina Ticketmarket.lt.

UEFA nuotr.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS