Neįgaliesiems

Nagrinėjo teisėjavimo klausimus

Futbolo forumo strateginė grupė spalio 20 d. aptarė futbolo teisėjų darbo klausimus bei aktualias problemas.

 

S. Čirbos archyvo nuotr.

Darbo grupės nariams Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos darbą pristatė prezidentas Sergejus Sliva, viceprezidentas Gercas Žakas, finansininkas Edmundas Zienius ir vadybininkas Šarūnas Tamulynas.

Š. Tamulynas išsamiai pristatė teisėjų darbo struktūrą, turimą strategiją, programas. Tarp aktualių problemų paminėta tai, jog pastaraisiais metais sumažėjo aikštės teisėjų ir asistentų, todėl vis sunkiau aptarnauti rengiamas rungtynes, kurių kiekvieną savaitgalį vien suaugusiųjų futbole vyksta per 120.

Kaip vieną opiausių iššūkių, paminėtas finansinis klausimą. Nemažai sunkumų iškyla, kuomet ne visi klubai sugeba atsiskaityti už teisėjavimo paslaugas. LFTA atstovai taip pat pateikė kelis siūlymus, diskutuota dėl inspektorių ir delegatų darbo ypatumų, teisėjavimo jaunių varžybose.

Darbo grupėje taip pat aptarti pasiūlymai dėl platesnio futbolo bendruomenės įsitraukimas į diskusiją aktualiais klausimais, taip pat atsižvelgiant į narių užimtumą pakoreguotas darbo grupės grafikas.

Kitas susirinkimas numatytas spalio 26 d., joje pagrindiniu klausimu numatytas LFF struktūros ir vizijos pristatymas bei aptarimas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS