Neįgaliesiems

Naudingiausiu futsal A lygos lapkričio žaidėju tapęs Bolo: „Esu dėkingas už šį įvertinimą“

Prieš paskutiniąsias pirmojo futsal A lygos rato rungtynes uostamiestyje tarp „Klaipėda City“ ir „Kauno Žalgirio“ buvo apdovanotas geriausiu lapkričio mėnesio žaidėju išrinktas čempionų komandos žaidėjas Bolo. 

Jis per penkerias mėnesio rungtynes pelnė septynis įvarčius bei savo ekipai padėjo iškovoti visas penkias pergales. Verta pabrėžti, kad Bolo nė sykio lapkritį nepaliko aikštės be įmušto įvarčio.

„Esu dėkingas už šį įvertinimą ir labai džiaugiuosi šiuo pasiekimu. Tikiuosi, ne paskutinį kartą“, – po prizo įteikimo kalbėjo Bolo.

– Bolo, kaip jaučiatės Lietuvoje?

– Kol kas dar labai mažai žinau apie šią šalį, nes pagrindinį dėmesį skiriu komandos treniruotėms ir rungtynėms. Kalbant apie komandos draugus lietuvius, tai jie mane sutiko išskėstomis rankomis. Dėl to galiu sakyti, kad jaučiuosi tikrai neprastai.

– Kaip jums pavyko adaptuotis mūsų šalyje?

– Buvo nelengva, čia viskas yra kitaip. Nuo gyvenimo iki salės futbolo – jis čia paprasčiausiai kitoks. Reikėjo laiko, tačiau esu laimingas, kad tas laikas jau praeityje. Galiu tik pasidžiaugti, kad klubas pasirūpino, jog mūsų brazilų būtų daugiau, jie man padeda. Be to, galiu kalbėti savo kalba ir paprašyti patarimo. Tikriausiai šalia esantys tautiečiai yra vienintelis būdas prisitaikyti per trumpą laiką.

– Kaip įsivaizduojate, ar kuri nors komanda turi galimybių atimti iš „Žalgirio“ čempiono titulą?

– Nesu matematikas, bet tikiu, kad prasidėjus atkrintamosioms varžyboms, visų šansai bus vienodi. Be abejo, kol kas mes esame geresni už varžovus, laimime viską, tačiau viską parodys sezono pabaiga. Sportas dažnai būna nenuspėjamas.

Kita vertus, neabejotinai, aš tikiu tuo, ką darome. Turime kvalifikuotą ir vieningą kolektyvą, kuris pasiruošęs daug kam. Be to, turime puikų trenerį. Visos šios dedamosios komandą daro ir stiprią, ir stabilią.

– Ar jau išanalizavote, ko pritrūko Čempionų lygoje?

– Čempionų lygoje mes padarėme viską, ką įmanoma padaryti su vieno mėnesio treniruotėmis. Su dviem komandomis žaidėme lygiai, tačiau mums to neužteko. Galvoju, kad su dabartiniu treniruotumu ir žaidimu būtų geriau, tačiau ne laikas apie tai galvoti. Dabar privalome koncentruotis į Lietuvos čempionatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS