Neįgaliesiems

Naują sezono lapą „Gintra-Universitetas“ atvers turnyre Vokietijoje

Lietuvos čempionės ketvirtąjį kartą sulaukė kvietimo dalyvauti prestižiniame turnyre Vokietijoje – „AOK Turbine Hallencup 2020“.

Šiaulietės Potsdamo mieste vyksiančiame turnyre varžysis sausio 18–19 dienomis, o visos mūsiškių rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai „Facebook“ platformoje.

Dėl „AOK Turbine Hallencup 2020“ trofėjaus šiais metais be „Gintros-Universiteto“ taip pat kovos turnyro šeimininkė Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija), čempionių titulą ginanti Prahos AC „Sparta“ (Čekija), Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ (Austrija), Belgrado „Red Star“ (Serbija), Sosnovieco „Czarni“ (Lenkija) bei dvi debiutantės – Herningo „Fortuna“ (Danija) ir Vienos „Austria Wien“ (Austrija).

Aštuntą kartą vyksiantis turnyras jau yra užsitarnavęs vietinių futbolo aistruolių simpatijas, o tai geriausiai iliustruoja faktas, kad MBS arenos tribūnos abi dienas būna sausakimšos. Žiūrovų neatbaido ir gana solidžios „visos dienos“ bilietų kainos, kurios prasideda nuo 31 euro.

Tiesa, verta paminėti, kad į šį turnyrą atvykę žiūrovai visą dieną gali mėgautis ne tik kokybiško, dinamiško futbolo reginiu, kuriame įvykiai keičiasi dramatišku greičiu, bet ir įvairiomis nuotaikingomis pramogomis vykstančiomis pertraukose tarp rungtynių, konkursais ir loterijomis, veikiančių greito maitinimo barų paslaugomis, iškilmingomis atidarymo bei uždarymo ceremonijomis ir kitomis atrakcijomis.

Artimiausiu metu turnyro organizatoriai jau turėtų paskelbti dvi grupes po keturias komandas. Tuomet paaiškės su kuriomis varžovėmis „Gintrai-Universitetui“ teks susikauti grupių etape.

„Nors praėjęs sezonas mums ir nebuvo pats sėkmingiausias kalbant apie pasirodymą Europoje, džiaugiamės, kad vis tik esame klubas, kurį vertina ne už kelias pergales, o kaip tvirtą organizaciją turinčią ilgalaikę strategiją. Be abejonės smagu, kad vėl sezoną galėsime pradėti pačio aukščiausio lygio turnyre, kuriame skambės Šaulių ir Lietuvos vardas. Kalbant apie tikslus, reikia pripažinti, kad ši sezono stadija mums nėra pati dėkingiausia, kadangi tik pradedame modeliuoti sudėtį ateinantiems metams, bet, žinoma, nepaisant to sieksime pasirodyti garbingai“, – apie artėjančius iššūkius kalbėjo komandos direktorius Mantas Radavičius.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS