Naujametį mažojo futbolo turnyrą laimėjo jonavietės

Sausio 6 dieną Šventupėje buvo surengtas merginų mažojo futbolo 5×5 turnyras, kuriame susirungė 6 komandos. Nugalėtoja tapo KKSC „EOS-Aušros“ komanda.

A grupėje jonavietės įveikė Ukmergės SC pirmąją ir Alytaus SRC komandas, tad pelnė kelialapį į finalą. Antrą vietą grupėje užėmusios ukmergiškės toliau žaidė rungtynes dėl bronzos medalių.

B grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus FM merginos. Ukmergės SC ir Panevėžio FA komandos sužaidė lygiosiomis, o dėl geresnio įvarčių santykio panevėžietės pelnė antrą vietą grupėje.

Turnyro penktą vietą pelnė Alytaus SRC komanda, 4:2 pranokusi Ukmergės SC antrą ekipą. Itin atkakli susiklostė kova dėl trečiosios vietos – ukmergiškės 5:4 nugalėjo panevėžietės.

Pagrindinį trofėjų iškovojo Jonavos KKSC „EOS-Aušros“ merginos, kurios finale 9:1 pranoko vilnietes.