Neįgaliesiems

Naujas A. Mikutaitės karjeros etapas – debiutas Ispanijos antrajame divizione

Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėja Algimantė Mikutaitė papildė Leridos S. E. „AEM“ klubo komandą, žaidžiančią antrajame pagal pajėgumą Ispanijos divizione.

Šiuo metu S. E. „AEM“ užima penktą vietą „Reto Iberdrola“ pirmenybių Šiaurės grupėje, kurioje rungiasi 16 ekipų. Katalonijos regiono atstovės per 14 turų surinko 28 taškus.

„Norėjau išbandyti save kitoje komandoje, tad gavus pasiūlymą reikėjo tik apsipręsti, važiuoti čia ar ne. Iš pradžių dvejojau, bet visada norėjau pabandyti ir pagaliau pasiryžau. Nepaisant to, kad komanda žaidžia antrame divizione, lygis yra tikrai aukštesnis ir komandų skaičius gerokai gausesnis nei Lietuvos čempionate. Tikiuosi, kad greitai apsiprasiu prie komandos ir padėsiu siekti pergalių“, – mintimis dalinosi Lietuvos rinktinės futbolininkė.

2021 metų sezone A. Mikutaitė atstovavo daugkartiniam Lietuvos čempionui „Gintros“ klubui. Per 20 žaistų rungtynių „Spark Energy“ moterų A lygoje krašto gynėja pelnė 3 įvarčius, o žaisdama nacionalinėje rinktinėje A. Mikutaitė pernai pelnė 1 įvartį į latvių vartus Baltijos taurės rungtynėse.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS