Neįgaliesiems

Naujas FC „Hegelmann Litauen“ vyr. treneris – Andrius Skerla

Kito sezono FC „Hegelmann Litauen” kovoms diriguos buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės kapitonas, Lietuvos bei Nyderlandų čempionatų nugalėtojas Andrius Skerla.

Su 43 metų futbolo strategu iš Vilniaus bus sudaryta dviejų metų darbo sutartis, o treneris darbą pradės jau sausio 11 dieną, kada planuojama, jog įvyks pirmoji šių metų FC „Hegelmann Litauen“ klubo treniruotė.

Naujojo trenerio komandoje dirbs ir praeitų metų ekipos vyriausias strategas Artūras Ramoška, jis bus Skerlos štabo narys ir klube dirbs su vartininkais. Komandoje lieka ir kitas specialistas – Tadas Vilkevičius.

„Kodėl pasirinkome būtent Andrių? Jis kaip žaidėjas turi sukaupęs didelę tarptautinio futbolo patirtį, taip pat per savo neilgą trenerio karjerą jau spėjo padirbėti ir Lietuvos nacionalinėje bei jaunimo rinktinėse.

Tikime, jog jis kaip specialistas turi labai didelį potencialą tobulėti ir tapti labai geru treneriu. Manau, jog šiemet turėsime tikrai puikų trenerių štabą.

Tikiuosi iš trenerio kokybiško darbo ir atsidavimo. Svarbiausia, jog būtų kokybiškos ir naudingos žaidėjams treniruotės, kad jauni mūsų žaidėjai tobulėtų, kurių šiemet turėsime ne vieną“, – apie naująjį klubo trenerį kalbėjo FC „Hegelmann Litauen“ vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas.

Per savo futbolininko karjera naujasis mėlynai baltų vyr. treneris žaidė Vilniaus „Žalgirio“, Eindhoveno „PSV“ (Nyderlandai), Danfermlaino „Athletic“ (Škotija), Tomsko „Tom“ (Rusija), Vilniaus „Vėtros“, Kelcų „Korona“ (Lenkija), Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) klubuose.

Baigęs futbolininko karjerą A. Skerla tapo Vilniaus „Žalgirio“ asistentu, vėliau paskirtas sostinės klubo dublerių komandos vyriausiuoju treneriu.

Nuo 2017 iki 2019 metų A. Skerla dirbo Lietuvos U-21 rinktinės vyr. trenerio asistentu o taip pat ėjo Lietuvos futbolo federacijos Techninio departamento vyriausiojo vadybininko pareigas.

Per 2020 m. Europos čempionato atrankos ir 2020-2021 m. UEFA Tautų lygos varžybas dirbo šalies nacionalinėje rinktinėje Valdo Urbono štabe.

Taip pat buvęs Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas nuo 2020 metų pradžios dirbo Lietuvos jaunimo U-15 rinktinės vyriausiuoju treneriu.

Naujasis mėlynai baltų strategas yra antras žaidėjas sužaidęs daugiausiai rungtynių už nacionalinę vyrų futbolo rinktinę – 84. Yra įmušęs 1 įvartį.

hegelmannsports.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS