Neįgaliesiems

Naujas generalinis Lietuvos futbolo federacijos rėmėjas – „TOPsport“

Lietuvos futbolo federacija turi naują generalinį rėmėją.

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis generalinis LFF rėmėjas – juo tapo lietuviška lažybų bendrovė „TOPsport“.

Lietuvoje įkurta lažybų bendrovė savo veiklą pradėjo 2002-aisiais, būtent šiais metais buvo įkurtas pirmasis lažybų punktas Lietuvoje.

Nuo to laiko „TOPsport“ įkūrė lažybų punktus bei kazino lošimų salonus daugelyje Lietuvos miestų – šiuo metu „TOPsport“ lažybų punktus bei lošimo automatų salonus turi 26 skirtinguose Lietuvos miestuose.

„Labai džiaugiamės naujuosius metus pradėdami džiugiomis naujienomis ir galėdami pristatyti naują generalinį Lietuvos futbolo federacijos rėmėją.

Esame labai patenkinti tuo, kad pavyko su „TOPsport“ kompanija surasti ne vieną bendrą sąlyčio tašką ir tikime, kad bendradarbiavimas bus ilgas ir sėkmingas abiem pusėms“, – kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius.

Naujoji partnerystė taip pat reiškia ir pasikeitimus būsimų šio sezono pirmenybių pavadinimuose – aukščiausiasis Lietuvos divizionas vadinsis „TOPsport A lyga“, antrasis divizionas – „TOPsport Pirma lyga“.

Taip pat keičiasi ir šio sezono futsal pirmenybių pavadinimas – nuo šiol čempionatas vadinsis „TOPsport futsal A lyga“.

„TOPsport“ vardu taip pat vadinsis jau šią savaitę startuosiantys Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimai bei vasario mėnesio pabaigoje vyksiantis mačas dėl LFF supertaurės trofėjaus.

„Futbolą jau remiame daugiau negu 10 metų. Turėjome ilgą etapą su Vilniaus „Žalgiriu“, projektą Kroatijoje, o dabar bendradarbiaujame ir su „Kauno Žalgiriu“, tad futbolas mums yra labai artimas. Praėję metai, o ypač paskutiniai du rinktinių langai rudenį, parodė, jog Lietuvos futbolo rinktinė turi daug potencialo ir su atsiradusia tinkama infrastruktūra, visus UEFA standartus atitinkančiu Dariaus ir Girėno stadionu, matome, kad galima siekti rezultatų, kokių Lietuvos rinktinė dar nebuvo pasiekusi per visą istoriją.

Dabar svarbiausia yra įveikti Gibraltaro rinktinę dėl vietos Tautų lygos C divizione, o tada jau galima žiūrėti į didesnius tikslus. 2026-aisiais pasaulio čempionate rungtyniaus jau 48 rinktinės, o didesnę kvotą gaus Europa.

Gal kam nors tai ir skamba kaip iš fantastikos srities, tačiau kodėl gi nepabandžius mums patekti į pasaulio čempionatą pirmą kartą Lietuvos futbolo istorijoje?” – kalbėjo „TOPsport“ direktorius Gintaras Staniulis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS