Neįgaliesiems

Naujas projektas – LVJFA taurės turnyras Vilniaus regiono komandoms

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija, siekdama dar labiau populiarinti vaikų ir jaunių futbolą bei padidinti kokybiškų varžybų vaikams pasiūlą, organizuoja LVJFA taurės turnyrą 2005–2006 m. gimimo vaikų komandoms Vilniaus regione. Šis turnyras planuojamas surengti LFF stadione spalio 13–14 dienomis.

Apie šį naują LVJFA projektą savo mintimis paprašėme pasidalinti asociacijos Prezidentą Vytautą Vaškūną.

– Sakykite, kaip ir kodėl kilo ši mintis?

– Nuolat ieškome galimybių, kaip galėtume dar labiau populiarinti LVJFA organizuojamas varžybas ir jas jų dalyviams padaryti dar patrauklesnėmis, tad naujo kokybiškai organizuoto turnyro idėja, kuriame vaikams būtų smagu dalyvauti, atitinka mūsų organizacijos  keliamus tikslus. Surengdami šį turnyrą, vaikams ir treneriams norime pasiūlyti azartiškas atkrintamųjų rungtynių arba „taurės turnyro“ principu vykstančias kokybiškai organizuotas varžybas gerame stadione.

– Kodėl bandomajam turnyrui pasirinktas Vilniaus regionas ir kodėl turnyras būtent 2005–2006 m. gimimo vaikams?

– Planuojant šio sezono lauko U-13 ir U-12 amžiaus grupių 9×9 čempionatus taip susiklostė, jog būtent Vilniaus regione antrąjį varžybų ratą baigsime dar spalio mėnesio pirmoje pusėje, o varžybų finalai nacionaliniu mastu numatyti spalio 28–29 dieną Marijampolėje. Kituose regionuose ta pertrauka tarp antrojo rato ir baigiamojo etapo yra gerokai trumpesnė, tad bandomajam turnyrui ir buvo pasirinktas Vilniaus regionas, turnyrą vykdant būtent su U-13 ir U-12 amžiaus grupių komandomis.

– Prasitarėte, jog šio turnyro metu išbandysite ir galimas varžybų vykdymo naujoves. Ką turėjote omenyje?

– Skatindami, jog kuo daugiau vaikų žaistų, išbandysime privalomų keitimų taisyklę – kada kiekvieno kėlinio viduryje visi ant atsarginių žaidėjų suolelio esantys vaikai (išskyrus traumuotus) turės išeiti į aikštę, pakeisdami tuo metu aikštėje esančių atitinkamą komandos draugų skaičių. Tokią taisyklę savo vaikų čempionatuose taiko belgai ir tai tikrai pasiteisina – vaikai, kurie ateina į futbolo varžybas, privalo žaisti, nepaisant to, kad ir kaip treneris norėtų siekti teigiamo rezultato tik su stipriausiais komandos žaidėjais.

– Turnyrą prizais parems ir UAB leidykla „Jūsų Flintas“. Ar galime kalbėti, jog vaikų futbolo rėmimas gali būti įdomus verslui?

– Tikrai taip. Leidykla „Jūsų Flintas“ – naujas mūsų asociacijos partneris rinkodaros srityje, tad tikrai skatinsime, jog su smagiaisiais žurnalais „Flintas“, „Smegenūzai“ ar „Super“ susidraugautų visi futbolą žaidžiantys vaikai. Noriu stipriai padėkoti leidyklos „Jūsų Flintas“ direktoriui Sikstui Ridzevičiui už pasitikėjimą ir mūsų siūlytos partnerystės rinkodaros srityje galimos naudos išankstinį įvertinimą.

Nė neabejoju, jog vaikų futbolo siūloma auditorija turi didžiulę vertę atskirų verslo sričių atstovams, ką ir esame pasirengę įrodyti – juk futbolą Lietuvoje nuolat žaidžia per 30000 vaikų, o dar prijungę jų šeimų narius, gauname įspūdingą potencialią klientūrą daugeliui prekių ar paslaugų. Kviečiame verslo atstovus tai įsidėmėti ir panašią partnerystę išbandyti dirbant kartu su mumis. Garantuojame geriausią pasiekiamos auditorijos ir reklamos paslaugų kainos santykį bei efektyvų atgalinį ryšį.

– Priminkite, kada vyktų pirmasis LVJFA taurės turnyras žaidžiant 9×9 ?

– Turnyras vyks spalio 13–14 dienomis šiuo metu geriausiame Vilniuje LFF stadione. Didelis ačiū LFF Generaliniam sekretoriui Nerijui Dunauskui už šio stadiono skyrimą būtent vaikų varžyboms. Į turnyrą jau pakviestos ir dalyvauti sutiko po aštuonias 2005 ir 2006 m. gimimo vaikų Vilniaus regiono komandas. Tikimės, jog kitais metais panašus turnyras jau vyks nacionaliniu mastu su gerokai daugiau dalyvių.

– Dėkoju už pokalbį ir sėkmingo turnyro.

– Ačiū už susidomėjimą.

LVJFA inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS