Neįgaliesiems

Naujasis klubo direktorius V. Buzmakovas – patirties ir šiuolaikiško požiūrio pavyzdys

„Riterių“ klubo bei „Talentų futbolo akademijos“ direktoriaus pareigos patikėtos Vladimirui Buzmakovui. Ne vienerius metus klubo administracijoje dirbęs buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas verčia naują lapą savo karjeroje.

 

„Iššūkiai ir pasikeitimai visada yra gerai, o ypač aukštus tikslus keliančiose organizacijose. Noriu pabrėžti, kad ši veikla man nebus visiškai nauja – nuo metų pradžios su kolega Virmantu dalinomės darbai bei atsakomybėmis“, – sakė naujasis FK „Riteriai“ ir TFA vadovas.

Prieš prisijungdamas prie „Riterių“ klubo V. Buzmakovas daug metų praleido Lietuvos futbolo federacijoje, kur dirbo su įvairaus amžiaus rinktinėmis, taip pat buvo atsakingas už administracinę veiklą – vadovavo keletui departamentų, o vėliau ir stadionui.

„Vladimiras yra didžiulę patirtį sukaupęs profesionalas su moderniu požiūriu į darbą, futbolo sistemą. Neabejojame, kad šis derinys ir kompetencija padės klubui augti. Svarbu ir tai, kad tiek mes jį puikiai pažįstame, tiek jis mus, todėl žinome, ko galime vieni iš kitų tikėtis“, – savo sprendimą komentavo „Riterių“ klubo prezidentas Janas Nevoina.

„Man pasisekė, kad tiek būnant futbolininku, tiek vėliau, dirbant administracinį darbą, supo ambicingi žmonės. Tai yra varomoji jėga, todėl neabejoju, kad ir prisidėjimas prie šios veiklos ves tiek mane, tiek klubą bei akademiją į priekį“, – kalbėjo V. Buzmakovas.

FK Riteriai informacija; Elvio Žaldario nuotrauka;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS