Neįgaliesiems

Naujasis LFF prezidentas E. Stankevičius: „Reikės visų įsitraukimo ir nuolatinio darbo“

Penktadienį LFF neeilinėje konferencijoje išrinktas naujasis LFF prezidentas – juo ketverių metų kadencijai išrinktas iki tol generalinio sekretoriaus pareigas ėjęs Edgaras Stankevičius.

Balsavime jis sulaukė 57 balsų tarp 63 balso teisę turėjusių delegatų.

Prezidento mintys po konferencijos.

Po rinkimų bendraudamas su žiniasklaida naujasis LFF vadovas išskyrė esminius akcentus, į kuriuos reikės koncentruotis labiausiai.

„Pagrindas bus pagelbėti futbolo klubams, akademijoms. Reikia, kad futbolo trenerio profesija, techninio direktoriaus pozicija būtų vertinama, kuo labiau dotuojama iš valstybės. Mūsų tikslas – surasti dialogą, bendradarbiavimą su valdžios atstovais, miestų, rajonų politikais. Laukia nauja pradžia, nelengvas etapas, bet naujas etapas pas mus, naujas etapas ir kai kuriuose miestuose, tikiuosi, kad bendru sutarimu, bendromis pastangomis viską pavyks įgyvendinti.

Iš organizacinės pusės, iš finansinės pusės futbolo federacija yra stabiliai veikianti organizacija. Ko mums reikia – tai visų įsitraukimo, nuolatinio darbo, kad rezultatai kuo greičiau atsirastų. Be valdžios palaikymo, visų kitų pusių tą padaryti būtų labai sunku“, – sakė E. Stankevičius.

Jis taip pat pridėjo, jog kol kas dar nėra aišku, kas bus jo įpėdiniu generalinio sekretoriaus pozicijoje.

„Turiu nusimatęs kelis variantus, kalbėsiuosi, teiksiu Vykdomajam komitetui jų kandidatūras. Kita LFF Konferencija suplanuota balandžio pabaigoje, iki tol, manau, bus patvirtintas naujas generalinis sekretorius“, – mintimis dalinosi LFF prezidentas.

Jis taip pat patvirtino, kad Lietuva sieks gauti teisę surengti 2026-ųjų Europos futsal čempionatą

„Taip, yra pateikta paraiška rengti 2026-ųjų Europos salės futbolo čempionatą. Pradėjau kalbėti su UEFA dėl galimybės, laukia susitikimas su aukščiausia vadovybe. Jei ne 2026-aisiais, tai kitame cikle tikrai bandysime aplikuoti.

Latviai irgi nori, po mūsų pasirodymo yra kupini ryžto. Bet jie neseniai rengė finalinį UEFA čempionų lygos ketvertą, tai tikiu, kad turime gerus šansus suorganizuoti Lietuvoje tokio lygio renginį“, – dėstė jis.

E. Stankevičius taip pat patikino, jog su UEFA bei FIFA bus kalbama dėl to, kad burtai negalėtų į poras ar grupes suvesti Lietuvos bei Baltarusijos klubų ir rinktinių.

„Įgaunu kitą statusą bendrauti su tarptautinėmis organizacijomis, neseniai teko viešėti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje su visų federacijų vadovais. Pasirašysime rezoliuciją, dar kartą Vykdomajame komitete priimsime atitinkamus sprendimus ir padarysime viską, kad tų rungtynių išvengtume.

Pirmas darbas – kad klubai nebūtų suporuoti. Dabar aktualiausia tai, o tada kalbėsime dėl galimų varžovų. Dabar turiu oficialų statusą kalbėtis tiesiogiai su FIFA ir UEFA vadovybe ir viską bandysime padaryti kuo greičiau“, – kalbėjo LFF vadovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS