Neįgaliesiems

Naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas – „Perlas“

Prie Lietuvos futbolo partnerių prisijungė „Perlas“ – visą savo 25 metų veiklos istoriją su sportu susijęs loterijų, finansų ir draudimo paslaugų tiekėjas.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos futbolo rėmėjų medis plečiasi ir jį papildo žinomos Lietuvos įmonės. „Perlas“ turi didžiulę patirtį dirbant sporte, su rėmimo projektais, turi sukaupę didelę ir unikalią patirtį. Taip pat ši įmonė yra viena iš rinkos lyderių, siekiančių tik aukščiausių tikslų, todėl malonu, kad mūsų požiūriai bei ateities vizija sutapo. Pradėtas bendradarbiavimas yra gražios bendros ateities pradžia, ypač šiuo sudėtingu laikotarpiu“, – pabrėžė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Perlui“ sportas visada buvo svarbus, mūsų vardas dažnai matomas ten, kur vyksta svarbiausi sporto įvykiai. Lietuvoje yra daug futbolui neabejingų žmonių ir Lietuvai reikia gero futbolo. Norime prisidėti prie futbolo plėtros ir jeigu mūsų parama gali būti naudinga – norime būti sirgaliams labai reikalingo sporto bendruomenės dalimi“, – sakė Donatas Kazlauskas, vienas iš „Perlo“ bendrovių akcininkų.

„Perlo“ prekės ženklo istorijoje sportas visada užėmė svarbią vietą. „Perlas“ žinomas ne tik kaip vienas didžiausių šalies mokėjimo ir draudimo paslaugų tiekėjų, bet ir kaip pagrindinis olimpinį ir paralimpinį sportą finansuojančių loterijų bilietų platinimo organizatorius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS