Neįgaliesiems

Naujasis Vilniaus „Žalgirio“ treneris A. Baga: „Man patinka tai, ką pamačiau“

38-erių baltarusis visą savo trenerio karjerą praleido Barysavo BATE klube. Darbas Vilniuje jam yra pirmoji tokia patirtis, kuriai jaunas treneris sako esąs pasirengęs.

„Jaučiu didelę atsakomybę. Žinau, kad „Žalgirio“ vadovybė nori susigrąžinti čempionų titulą. Šiame klube tikslai būna maksimalūs. Laukia daug darbo. Ilgus metus dirbau BATE klube, tad šis naujas iššūkis man yra ypatingas“, – fkzalgiris.lt po pirmosios treniruotės kalbėjo A. Baga.

Kontrolines rungtynes Marijampolėje tarp Latvijos „Valmiera“ klubo ir „Žalgirio“ jis stebėjo iš šalies, tačiau to užteko įspūdžiui susidaryti.

„Komanda sužaidė gerai. Mačiau tinkamą vaikinų požiūrį į savo darbą. Natūralu, kad kai kurias pozicijas mums dar reikia stiprinti, bet apskritai man labai patiko tai, ką pamačiau“, – sakė jis.

Naujasis treneris teigė, kad žaidimas visada priklauso nuo turimų žaidėjų, bet pagrindai, kurių bus siekiama, yra aiškūs jau dabar.

„Komanda, kuri nori kovoti dėl titulų, privalo būti stipri tiek gynyboje, tiek puolime. Negalime būti lengvai pažeidžiami, privalomi būti pasirengę įvairiems scenarijams“, – tikino jis.

Pirmoji A. Bago treniruotė buvo skirta atsistatymui, o rimtas darbas prasidės jau nuo antradienio. Kartu su A. Baga Vilniaus klube darbą pradėjo ir jo asistentas Valerijus Tarasenka. Jį A.Baga pažįsta nuo vaikystės – jie kartu rungtyniavo ne viename klube, o pastaruoju metu kartu dirbo BATE.

„Jį pažįstu beveik visą savo gyvenimą. Juo pasitikiu tiek kaip treneriu, tiek kaip žmogumi. Noriu padėkoti „Žalgirio“ vadovybei, kad sudarė galimybę atvykti kartu su savo asistentu“, – apie V. Tarasenką kalbėjo A. Baga.

Tuo tarpu pirmąją pasirengimo savaitę žalgiriečius treniravęs ispanas Victoras Basadre pirmadienį jau atsisveikino su komanda. „Žalgirio“ vadovai padėkojo treneriui už pagalbą, įteikė ekipos marškinėlius ir palinkėjo didžiausios sėkmės. V. Basadre taip pat susitiko su A. Baga ir išsamiai papasakojo apie pirmąją treniruočių savaitę.

Artimiausias kontrolines rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais šį šeštadienį 17 val. Vilniaus BFA manieže su Lenkijos „Stomil“ klubu. Įėjimas nemokamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS